• 2 Ekim 2021 Cumartesi 21:52
  • |
  • Son Güncelleme:

Bakasetas: Bizler gençlere rol model olmalıyız

Trabzonspor'un Yukatel Kayserispor'u 2-1 mağlup ettiği maçta takımı adına golleri atan Anastasios Bakasetas, karşılaşmayı değerlendirdi.

Bakasetas:+Bizler+gen%C3%A7lere+rol+model+olmal%C4%B1y%C4%B1z

Trabzonspor'un Kayserispor'u 2-1 yendiği maçta takımının 2 golünü atan Bakasetas, karşılaşmanın sonrasında açıklamalarda bulundu.

Deplasmanda kaybetmeyerek rekora gittiklerini söyleyen Bakasetas, "Belki bugün bir rekor kırıldı ama benim için önemli olan takımın 3 puan alması. Şanssız skorlarla buraya gelmiştik. Kazanmak önemliydi. Ancak, takımım kazanıyorsa ve ben de bir rekor kırıyorsam bu beni daha fazla mutlu eder. Çifte mutluluk demektir." dedi.

Trabzonspor deplasmanda Kayserispor'u 2-1 mağlup etti

Bir taraftarın sahaya girerek üzerine yürümesine değinen yıldız oyuncu, "Bu tür ruh halleri, maça ve maçın hislerine göre değişir. Yorgunken agresif olamayabilirsiniz. Ben agresif ve tutkulu bir oyun severim. Türkiye'de ve Yunanistan'da sahaya girme gibi benzeri olaylar yaşanıyor. Önemli olan sakin kalabilmek. Biz futbolcular gençlere iyi örnek olabilmeliyiz. Bizler gençlere rol model olmalıyız. Ben de buna çalıştım." ifadelerini kullandı.

Abdülkadir Ömür: Çok erken ama şampiyonluğun hayalini kuruyoruz

Genç oyuncu Ahmetcan'ın performansına da değinen Bakasetas, "Ahmetcan bugün iyi oyun ortaya koydu. Hem mentalitesi, hem insanlara takındığı tavır ile önemli bir oyuncu olacağını düşünüyorum." diye konuştu.

Abdullah Avcı: Bu takım şampiyon olacak!

Ahmet Ağaoğlu: Şampiyonluk hedefinde ilerliyoruz