• 19 Ağustos 2021 Perşembe 08:40
  • |
  • Son Güncelleme:

Arda Turan'dan Muslera'ya Marcao tepkisi! İşte soyunma odasında yaşanan diyalog...

Son dakika Galatasaray haberleri… Giresunspor maçı sırasında takım arkadaşı Kerem Aktürkoğlu'na önce kafa ardından yumruklar atan Marcao gündeme oturmuştu. Maçın bitiş düdüğünün ardından soyunma odasına bağırarak giren Arda Turan'ın Fernando Muslera'ya şok bir tepki gösterdiği ortaya çıktı. İşte detaylar…

Arda+Turan%E2%80%99dan+Muslera%E2%80%99ya+Marcao+tepkisi%21;+%C4%B0%C5%9Fte+soyunma+odas%C4%B1nda+ya%C5%9Fanan+diyalog...

Galatasaray'ın deplasmanda Giresunspor ile karşılaştığı maç sırasında Kerem Aktürkoğlu'na saldıran Marcao'nun mücadele sonrası takım ile bir araya getirilmemesinin büyük bir kavganın önüne geçtiği ortaya çıktı.

KAPTAN ARDA VE YERLİLER HESAP SORMAYA GİRDİ

Kulüp yetkilileri, Marcao'yu herkesten önce havalimanına götürürken maçın bitiş düdüğü sonrası başta kaptan Arda Turan olmak üzere yerli futbolcular büyük bir hınçla soyunma odasına hesap sormaya girdi.

ARDA'DAN MUSLERA'YA: SAKIN ONU SAVUNMA!

Sabah'ın haberine göre, soyunma odasına girer girmez 'Marcao nerede?' diye bağıran Arda Turan güçlükle sakinleştirildi. Öte yandan Arda Turan diğer kaptan Fernando Muslera'ya 'Sakın onu savunma!" uyarısında bulundu. Bu tepkinin üzerine Uruguaylı kaleci 'Yaptığı büyük terbiyesizlik' yanıtıyla Arda'ya destek verdi ve tüm takım Kerem Aktürkoğlu'ndan yana tavır aldı.

HALİL DERVİŞOĞLU'NA DA SALDIRMIŞTI

Hatırlanacağı üzere Galatasaray'ın Ümit Milli Takımımızla oynadığı hazırlık maçında Marcao, Halil Dervişoğlu'na da saldırmıştı.