• 20 Nisan 2022 Çarşamba 11:45
  • |
  • Son Güncelleme:

Anthony Nwakaeme krizinin perde arkasından Edin Visca çıktı! Trabzonspor şokta

Trabzonspor'da herkesin merakla beklediği Anthony Nwakaeme imzası bir türlü gelmezken, olayın iç yüzü ortaya çıktı. Buna göre Anthony Nwakaeme yönetimin maaş teklifini beğenmeyip, yeni transfer Edin Visca'nın 2 katı maaş isteğinde diretiyor.

Vatan
Anthony+Nwakaeme+krizinin+perde+arkas%C4%B1ndan+Edin+Visca+%C3%A7%C4%B1kt%C4%B1%21;+Trabzonspor+%C5%9Fokta

Trabzonspor'da yönetimin tüm girişimlerine rağmen yeni sözleşme için bir türlü imza atmayan Anthony Nwakaeme'de bu krizin ardından Edin Visca çıktı. Vatan'ın haberine göre Başkan Ahmet Ağaoğlu'nun 1+1 yıllık kontrat, 2 milyon euro maaş teklif ettiği Nijeryalı yıldızın bu teklifi elinin tersiyle ittiği kaydedilirken, Nwakaeme'nin menajeri aracılığıyla 2+1 yıllık sözleşme artı yıllık 3 milyon euro maaş talebinde bulunduğu ifade edildi.

ANTHONY NWAKAEME'DEN EDİN VİSCA ÇIKIŞI

Devre arasında Edin Visca transferini masanın üstüne koyan Nwakaeme'nin 'Ona 4,5 milyon euro bonservis ve 1,5 milyon euro maaş verdiniz, ben Visca'nın aldığı maaşın iki katını istiyorum' dediği Ahmet Ağaoğlu'nun ise bu isteği reddettiği belirtildi. 2 milyon euro maaş artı 1+1 yıllık sözleşmede direten Ağaoğlu'nun 33 yaşındaki yıldızdan haber beklediği bilgisi gelirken, Nwakaeme'nin ezeli rakiplerle de dirsek teması halinde olması transferi oldukça zorlaştırdığı anlaşıldı.

(Vatan)