• 14 Nisan 2022 Perşembe 16:12
  • |
  • Son Güncelleme:

Altay'da Mustafa Denizli sonrası tarihi ihmal! 1 milyon lira çarçur oldu

Spor Toto Süper Lig'de kümede kalması mucizelere kalan Altay, 13 Ocak'ta yollarını ayırdığı Mustafa Denizli'nin sözleşmesini bugün feshetti. Mustafa Denizli sonrası siyah-beyazlı kulübün teknik sorumlu bulundurmaması nedeniyle Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) tarafından önce 250 bin TL, sonra 375 bin TL, son olarak da 562 bin TL olmak üzere toplam 1 milyon 187 bin TL ceza aldığı öğrenildi. Öte yandan Altay'ın kulüpten kaçan teknik direktör Serkan Özbalta'nın da sözleşmesini henüz feshetmediği ortaya çıktı.

DHA
Altay%E2%80%99da+Mustafa+Denizli+sonras%C4%B1+tarihi+ihmal%21;+1+milyon+lira+%C3%A7ar%C3%A7ur+oldu

Büyük umutlarla Süper Lig'e yükselen, ateşli taraftarı ve yenilenen stadyumu ile lige ayrı bir renk katması beklenen Altay'ın "Süper" macerası sona ermek üzereyken, 3 ay önce görevden ayrılan Mustafa Denizli'nin sözleşmesi yeni feshedildi. Üst üste alınan başarısız sonuçlar, bu kararın alınmasında başat faktör olurken, Mustafa Denizli sonrası yapılan bir ihmal 1 milyon liranın üzerinde bir paranın uçup gitmesine neden oldu.

Kazımcan Karataş Galatasaray'a! Luis Campos önerdi

MUSTAFA DENİZLİ SONRASI HATANIN FATURASI: 1 MİLYON 187 BİN LİRA

DHA'nın haberine göre Altay, Mustafa Denizli görevden ayrıldıktan sonraki süreçte yedek kulübesinde teknik sorumlu bulundurmaması nedeniyle Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) tarafından önce 250 bin TL, sonra 375 bin, son olarak da 562 bin TL olmak üzere toplam 1 milyon 187 bin TL ceza aldı.

Galatasaray'a Simone Inzaghi piyangosu! Kime niyet kime kısmet

ALTAY'DA TEKNİK DİREKTÖR ENFLASYONU

Siyah-beyazlıları geçen yıl 18 sene sonra Süper Lig'e taşıyan Mustafa Denizli'nin ardından teknik direktörlüğe getirilen Mert Nobre, Serkan Özbalta ve son olarak dümene geçen Sinan Kaloğlu, profesyonel takım antrenörü unvanıyla kulüpte görev aldı.

Ozan Tufan Beşiktaş ile anlaştı: Fenerbahçe yönetiminden rest!

SERKAN ÖZBALTA'NIN DA SÖZLEŞMESİ HENÜZ FESHEDİLMEMİŞ!

Altay'da 20 Mart'taki Sivasspor deplasmanı sonrası istifa ettiğini açıklayıp İzmir'e dönmeyen Serkan Özbalta'nın sözleşmesinin de henüz feshedilmediği bildirildi. O dönem kararından dönmeyen genç teknik adamın istifasının kulübe ulaşmadığı kaydedildi.

İzmir ekibinde Mustafa Denizli'yle yolların resmi olarak ayrılması sonrası UEFA Pro Lisans sahibi yardımcı antrenör Sefer Yılmaz teknik direktör olarak gösterilirken, Sinan Kaloğlu'nun kardeşi İnan Kaloğlu'nun Altay'ın U15 takımında antrenörlük görevine başladığı öğrenildi.

İlhan Palut'un dedikleri bir bir gerçekleşti! Konyaspor'da tarihi veda