• 21 Ocak 2022 Cuma 15:29
  • |
  • Son Güncelleme:

Ali Koç'tan herkesi şaşkına çeviren karar! Fenerbahçe'ye sportif direktör geliyor

Fenerbahçe'de Vitor Pereira'nın ayrılığı sonrası yeniden yapılanma için kolları sıvayan Başkan Ali Koç, teknik direktör hamlesinin yanı sıra sportif direktör getirmeyi de planlıyor. Ali Koç'un kararını 1-2 ay içinde vermesi bekleniyor.

Ali+Ko%C3%A7%E2%80%99tan+herkesi+%C5%9Fa%C5%9Fk%C4%B1na+%C3%A7eviren+karar%21;+Fenerbah%C3%A7e%E2%80%99ye+sportif+direkt%C3%B6r+geliyor

Son dakika Fenerbahçe Haberleri... Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Salı akşamı düzenlenen yönetim kurulu toplantısında Joachim Löw'le yaptığı görüşme hakkında bilgilendirme yaptı... Alman teknik direktör için net olarak "iş bitti" de diyemedi. "Löw olmadı" ifadelerini de kullanmadı.

Ali Koç'un bazı konuşmaları ise Fenerbahçe'de sürpriz bir gündemi ortaya çıkardı. Başkanın eğer Joachim Löw ya da o kalibrede bir teknik direktörle anlaşamazsa sportif direktör getirme fikrini yeniden benimsediği iddia edildi.

İlk geldiği dönemde Comolli'yi getiren bu sezon başında Vitor Pereira'nın yanına sportif direktör düşündüğünü açıklayan Ali Koç'un böyle bir hamle yapıp yapmayacağı ise Şubat ya da Mart ayında netleşecek.

(Fotospor)