• 30 Mart 2022 Çarşamba 15:25
  • |
  • Son Güncelleme:

Ali Koç, Mesut Özil ve Ozan Tufan'ı affetmiyor: Son karar şoke etti!

Fenerbahçe'de başkan Ali Koç'un talimatıyla kadro dışı bırakılan Mesut Özil ve Ozan Tufan'ın çilesi bitmiyor. Teknik direktör İsmail Kartal'ın "takımın havasını bozdukları" gerekçesiyle Ali Koç'a havale ettiği ikilinin yeni antrenman programı belli oldu. Buna göre Fenerbahçe'nin iki yıldızı Mesut Özil ve Ozan Tufan, takım arkadaşlarının yüzünü bile göremeyecek.

Sabah
Ali+Ko%C3%A7,+Mesut+%C3%96zil+ve+Ozan+Tufan%E2%80%99%C4%B1+affetmiyor:+Son+karar+%C5%9Foke+etti%21;

Fenerbahçe'de Mesut Özil ve Ozan Tufan krizi devam ediyor. İsmail Kartal'ın şikayeti sonrası Ali Koç tarafından kadro dışı kalan iki futbolcuya kulüp tarafından kulüp yeni antrenman programını yollarken bir detay dikkat çekti. Yönetimin takımla aynı anda Samandıra'da olmamaları için iki futbolcuya farklı saatler verdiği öğrenildi.

Mert Müldür Fenerbahçe'ye! 2 etken transferi cazip kıldı

OZAN TUFAN VE MESUT ÖZİL, A TAKIMIN YÜZÜNÜ GÖREMEYECEK

Sabah'ın haberine göre, kadro dışı kalan ikili, takım sabah çalışıyorsa öğleden sonra, akşam çalışıyorsa sabah antrenman yapacak. İki futbolcu dün bu yeni antrenman saatine göre ilk çalışmalarını gerçekleştirdi.

Mesut Özil'de flaş gerçek ortaya çıktı! Meğer 6 ay...

Teknik direktör İsmail Kartal'la İttifak Holding Konyaspor maçı devre arasında tartıştığı için kadro dışı kaldığı iddia edilen Mesut Özil ve Ozan Tufan sessizliğini korurken, futbolcuların da kulübe avukatlarını yolladığı ve süreci takip ettikleri bildirildi.

"Hani Stefan Kuntz'la konuşmuştun Hakan Çalhanoğlu!" Maç sonu olay tepki