• 25 Haziran 2021 Cuma 07:17
  • |
  • Son Güncelleme:

Ali Koç, Aziz Yıldırım'ı disipline veriyor

Ali Koç, kendisine yönelik eleştiri sınırlarını aşan Aziz Yıldırım'ı ihraç istemiyle disipline verecek. Otoparkı kullanmasına izin verilmeyen Yıldırım ise kongreye katılmayacak.

AKŞAM Özel Haber
Şafak Gözmen
Ali+Ko%C3%A7,+Aziz+Y%C4%B1ld%C4%B1r%C4%B1m%E2%80%99%C4%B1+disipline+veriyor

Fenerbahçe'de kongre süreci bugün başlıyor. Aidatını yatıran 29 bin 9 üyenin oy kullanma hakkı var. Bugün yönetimin ibrası ve bütçe görüşmeleri olacak. Yarın ise başkanlık seçimi yapılacak. Başkan Ali Koç'un, yaptığı basın toplantısında kendisine yönelik aşağılayıcı ifadeler kullanan Aziz Yıldırım'ı ihraç istemiyle disipline sevk etme düşüncesinde olduğu belirtildi. Fenerbahçe Başkanı, Yıldırım hakkındaki fikirlerini çevresiyle paylaştı ve böyle bir girişim planladığını bildirdi.

KATILMAYACAK...

Başkan Koç'a çok ağır eleştirilerde bulunan eski Başkan Aziz Yıldırım ise bugünkü kongreye katılmayacak. Yıldırım sebebini ise şu sözlerle açıkladı: "Eski yönetici arkadaşlarımızla maraton tribün tarafındaki otoparkı kullanma isteğinde bulunduk. Sayın Vefa Küçük Sayın Ali Koç'la görüştükten sonra böyle bir tahsis yapılamayacağını söyledi. Ben ve arkadaşlarım kongreye katılmayacağız."