• 23 Mart 2022 Çarşamba 13:08
  • |
  • Son Güncelleme:

Alexander Sörloth krizi! Vedat Muriqi başını yaktı...

Alexader Sörloth'un performansı İspanya'da gündem oldu. Leipzig'den devre arasından Real Sociedad'ın yolunu tutan Alexander Sörloth, burada da yokları oynuyor. Vedat Muriqi'in La Liga kasıp kavuran performansı karşısında Norveçli golcü eleştiri oklarının hedefi oldu.

Aksam.com.tr
Alexander+S%C3%B6rloth+krizi%21;+Vedat+Muriqi+ba%C5%9F%C4%B1n%C4%B1+yakt%C4%B1...

Alexander Sörloth İspanya'da da tutunamadı. Bu sezonun başında RB Leipzig'tan Real Sociedad'a 2 milyon euro bedelle kiralanan Norveçli yıldız, gol yollarındaki etkisizliği eleştirilmeye devam ediyor.

ALEXANDER SÖRLOTH'A VEDAT MURİQİ TEPKİSİ

Norveçli golcü, Bask temsilcisi La Liga'da çıktığı 24 maçta sadece 1 gol atabildi. 19 haftadır gol ile tanışamayan 26 yaşındaki forvet, Real Sociedad taraftarlarının sabrını taşırdı.

Vedat Muriqi'nin Real Mallorca forması ile çıktığı ilk 3 maçta 2 gol 1 asistlik katkı sağlaması ve La Liga'da ayın oyuncusu seçilmesi Norveçli golcüye gelen tepkileri artırdı.

ALEXANDER SÖRLOTH'U TAKIMDA TUTMAYIN

Real Sociedad'ta Sörloth tepkisi çığ gibi büyüyor. Sezon başında 2 milyon euro kiralama bedeli ve 15 milyon euro bonservis bedeli ile Bask temsilcisinin yolunu tutan 26 yaşındaki forvet gol yollarındaki etiksizliği ile İspanyol taraftarları çileden çıkardı.

Taraftarlar, Alexander Sörloth'un satın alma opsiyonun kullanılmaması için sosyal medyadan harekete geçtiler.

(aksam.com.tr)