• 4 Şubat 2022 Cuma 11:52
  • |
  • Son Güncelleme:

Ahmet Nur Çebi 'Şenol Güneş'i severiz' dedi ve ekledi: Bitti!

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, Gedson Fernandes transferi ve teknik direktör Şenol Güneş'le ilgili açıklamalar yaptı. Gedson Fernandes transferi için Galatasaray'a sitemkar sözler sarf eden Çebi, Şenol Güneş için ise “Kendisini severiz fakat benim teknik direktörüm Önder Karaveli'dir” ifadelerini kullandı.

Ahmet+Nur+%C3%87ebi+%E2%80%99%C5%9Eenol+G%C3%BCne%C5%9F%E2%80%99i+severiz%E2%80%99+dedi+ve+ekledi:+Bitti%21;

Beşiktaş'ta başkan Ahmet Nur Çebi gündeme dair çarpıcı açıklamalar yaptı. Gedson Fernandes transferine değinen Çebi, Şenol Güneş konusuna da son noktayı koydu.

GALATASARAY'A GEDSON FERNANDES SİTEMİ

Gedson Fernandes için Galatasaray'a sitemkar sözler sarf eden Ahmet Nur Çebi, "Gedson Fernandes, Galatasaray'ın önceliği olmayabilir ama bizim için önemliydi. Galatasaray ve Beşiktaş sahada rekabet içerisindedir, transferde değil. Gedson transferi ne Beşiktaş'ı yukarı çeker, ne de Galatasaray'ı aşağı çeker" ifadelerini kullandı.

AHMET NUR ÇEBİ, ŞENOL GÜNEŞ İDDİALARINA NOKTAYI KOYDU

Teknik direktör Şenol Güneş iddialarına da değinen Ahmet Nur Çebi, "Şenol Güneş'i severiz, Beşiktaş'a ve Türk futboluna hizmetler verdi. Fakat benim teknik direktörüm Önder Karaveli'dir, bitti!" şeklinde konuştu.