• 25 Nisan 2022 Pazartesi 14:32
  • |
  • Son Güncelleme:

Adana Demirspor'dan Yaşar Kemal Uğurlu açıklaması geldi: Üzüntüyle öğrendik

Adana Demirspor'dan Yaşar Kemal Uğurlu açıklaması geldi. Adana Demirspor, Trabzonspor karşılaşmasındaki yönetimiyle eleştirilen Yaşar Kemal Uğurlu'nun oğlunun maç saatinde hastaneye kaldırıldığını bildirdi ve acil şifalar diledi.

Adana+Demirspor%E2%80%99dan+Ya%C5%9Far+Kemal+U%C4%9Furlu+a%C3%A7%C4%B1klamas%C4%B1+geldi:+%C3%BCz%C3%BCnt%C3%BCyle+%C3%B6%C4%9Frendik

Adana Demirspor, Trabzonspor maçının tartışılan hakemi Yaşar Kemal Uğurlu hakkında açıklama yayımladı. Adana ekibi, Yaşar Kemal Uğurlu'nun oğlunun maç saatinde hastaneye kaldırıldığını duyurdu ve acil şifalar diledi.

Adana Demirspor'dan yapılan açıklama şöyle:

"Trabzonspor ile oynadığımız karşılaşmayı yöneten FIFA kokartlı hakemlerimizden Yaşar Kemal Uğurlu'nun, maç saatinde oğlunun ameliyat olmak için hastaneye kaldırıldığını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Futbolun sadece sonuca odaklı bir oyun olmadığını ve genç hakemimizin içinde bulunduğu psikolojik durumun kendisini olumsuz etkilediğini, bir babanın evladını her an düşünmesinin ve konsantrasyon sorunu yaşamasının gayet normal bir durum olduğu kanaatindeyiz.

Adana Demirspor olarak, Uğurlu ailesine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, genç kardeşimizin bir an önce sağlığına kavuşmasını temenni ediyoruz."