• 28 Kasım 2021 Pazar 19:20
  • |
  • Son Güncelleme:

Abdurrahim Albayrak: "Mustafa Cengiz, son günlerinde 'İyi ki Galatasaray'ın borçlarını TL'ye çevirmişiz' dedi"

Eski Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, Galatasaray Spor Kulübünün 37. Başkanı Mustafa Cengiz'in vefatının ardından "Hepimizin başı sağ olsun. Başkanımıza ne kadar teşekkür etsek azdır." dedi.

Abdurrahim+Albayrak:+%E2%80%99%E2%80%99Mustafa+Cengiz,+son+g%C3%BCnlerinde+%E2%80%99%C4%B0yi+ki+Galatasaray%E2%80%99%C4%B1n+bor%C3%A7lar%C4%B1n%C4%B1+TL%E2%80%99ye+%C3%A7evirmi%C5%9Fiz%E2%80%99+dedi%E2%80%99%E2%80%99

Abdurrahim Albayrak, Galatasaray'ın 37. başkanı Mustafa Cengiz'in vefatı nedeniyle beIN Sports'a konuştu, "Hepimizin başı sağ olsun. Çok amansız bir hastalık. Çok mücadele etti. Maalesef başkanımızı kaybettik. Mekanı cennet olsun. Bütün sevenlerinin, Galatasaray camiasının başı sağ olsun. Çok üzgünüm. Galatasaray için ilk beyin ameliyatından çıkar çıkmaz Galatasaray'ı sormuştu. O kadar Galatasaray aşığıydı. Mekanı cennet olsun." dedi.

Galatasaray'ın eski başkanı Mustafa Cengiz hayatını kaybetti

"GALATASARAY'I ÇOK BÜYÜK BİR YÜKTEN KURTARMIŞIZ"

Cengiz'in hastalığıyla ilgili olarak ise Albayrak, "Her gün hastanedeydik yanındaydık. Son bir kaç gündür bitkisel hayata girdi. Bugün de hayata gözlerini yumdu. Hep Galatasaray'ı soruyordu. Galatasaray'da iyi şeylerin olmasını istiyordu. Hatta en son 'Abdurrahim, iyi ki; Galatasaray'ın borçlarını TL'ye çevirmişiz. Galatasaray'ı çok büyük bir yükten kurtarmışız. Ne mutlu bize' dedi. Hakikaten sevgili başkanım ne mutlu bize. Galatasaray'ı hakikaten çok büyük bir külfetten, döviz kurundan kurtardık. Başkanımıza ne kadar teşekkür etsek azdır." ifadelerini kullandı.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan'dan hayatını kaybeden Mustafa Cengiz için baş sağlığı mesajı

Mustafa Cengiz'in oğlu Sarper Cengiz: Sadece babamı değil rehberimi kaybettim