• 28 Aralık 2021 Salı 10:38
  • |
  • Son Güncelleme:

3 yıllık imzalamıştı, Fatih Terim 5 ay dayanabildi! Galatasaray'da şok eden ayrılık

Galatasaray sezon başında 3 yıllık sözleşme imzaladığı Patrick van Aanholt'a 5 ay dayanabildi. Teknik direktör Fatih Terim, performansından memnun olmadığı Patrick van Aanholt'un gönderilmesi yönünde talimat verdi. Ayrılık kararında oyuncunun yüksek maliyeti de dikkate alınırken Fatih Terim, scout ekibinden genç ve çift yönlü bir sol bek talep etti.

3+y%C4%B1ll%C4%B1k+imzalam%C4%B1%C5%9Ft%C4%B1,+Fatih+Terim+5+ay+dayanabildi%21;+Galatasaray%E2%80%99da+%C5%9Fok+eden+ayr%C4%B1l%C4%B1k

Patrick van Aanholt'un Galatasaray'ın macerası kısa sürecek gibi. Cimbom'un sezon başında Crystal Palace'tan 3 yıllığına bedelsiz olarak transfer ettiği Patrick van Aanholt ile ayrılık kararı alındı.

FATİH TERİM AANHOLT'A 5 AY DAYANABİLDİ

Teknik direktör Fatih Terim, performansından memnun olmadığı Patrick van Aanholt'a sadece 5 ay dayanabilirken oyuncunun yüksek maliyeti de bu kararın alınmasında etkili oldu. Fatih Terim'in scout ekibinden daha genç ve çift yönlü bir sol bek istediği belirtildi.

PATRICK VAN AANHOLT'UN İSTATİSTİKLERİ

Patrick van Aanholt bu sezon Galatasaray formasıyla tüm kulvarlarda çıktığı 28 maçta 1 gol, 2 asistlik performans sergiledi ve toplam 2 bin 208 dakika süre aldı.

İmzayı attı ama Mostafa Mohamed depremi! Galatasaray'ın başı dertten kurtulmuyor

(Skorer)