• 11 Nisan 2022 Pazartesi 14:20
  • |
  • Son Güncelleme:

1,5 yıllık imzalayıp 3 ay bile dayanamadılar! Bir teknik direktör kıyımı daha

Kocaelispor 24 Ocak tarihinde 1,5 yıllık sözleşme imzaladığı Mehmet Altıparmak ile yollarını ayırdı. Son olarak Bursaspor'a yenilen ve TFF 1. Lig'de küme düşme hattına gerileyen Kocaelispor, Mehmet Altıparmak'a 3 ay bile dayanamadı. Yeşil-Siyahlılarda yeni teknik direktörün Serkan Özbalta olması bekleniyor.

1,5+y%C4%B1ll%C4%B1k+imzalay%C4%B1p+3+ay+bile+dayanamad%C4%B1lar%21;+Bir+teknik+direkt%C3%B6r+k%C4%B1y%C4%B1m%C4%B1+daha

Kocaelispor 2,5 ay önce sözleşme imzaladığı Mehmet Altıparmak ile yollarını ayırdı. Bursaspor mağlubiyeti Mehmet Altıparmak'ın sonu oldu.

BURSASPOR YENİLGİSİ MEHMET ALTIPARMAK'IN SONU OLDU

Kocaelispor Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak ile karşılıklı görüşmelerin ardından yollar ayrıldı. Önce farklı Denizlispor yenilgisi, ardından Bursaspor mağlubiyetleri yeşil siyahlı kulübü TFF 1. Lig'de küme düşme potasına kadar geriletmişti.

GÖREVE SERKAN ÖZBALTA GELİYOR

Kocaeli gazetesinin haberine göre; Bursaspor maçının ardından geç saatlere kadar yapılan toplantının ardından Teknik Direktör Mehmet Altıparmak ve yönetim kurulu ile yollar ayrıldı. Kulüpten konu ile ilgili resmi açıklamanın yapılması bekleniyor. Yeni teknik direktör adayları arasında ilk sırada son olarak Altay'ı çalıştıran Serkan Özbalta geliyor.