Rebecca Hall çıldırıyor! Psikolojik gerilim filmi 'Resurrection'dan fragman geldi

IFC Films, yazar ve yönetmen Andrew Seman'ın dünya prömiyerini 2022 Sundance Film Festivali'nde yapan ikinci filmi 'Resurrection'ın resmi fragmanını yayınladı. Rebecca Hall yine göz kamaştırıcı bir performans sergiliyor.

Rebecca Hall çıldırıyor! Psikolojik gerilim filmi 'Resurrection'dan fragman geldi

Rebecca Hall ve Tim Roth'un başrolünde olduğu psikolojik gerilim filmi "Resurrection" Sundance Film Festivali'nde güzel eleştiriler almış ve adından söz ettirmeyi başarmıştı.

"Resurrection", Rebecca Hall'un ustalık sınıfı performansıyla yükselen, son derece gergin, korkutucu derecede gerçekçi bir psikolojik gerilim filmi... Yayınlanan fragman da bizleri iyi bir filmin beklediğini gösteriyor.

Filmde Margaret (Rebecca Hall), yoğun kariyerinin ve bekar ebeveynliğinin taleplerini son derece bağımsız kızı Abbie ile mükemmel bir şekilde dengeleyerek başarılı ve düzenli bir hayat sürüyor. Her şey kontrol altında... Ancak, David (Tim Roth) geçmişinden gelen istenmeyen bir gölge, Margaret'in geçmişinin dehşetini de beraberinde taşıyarak geri dönünce, bu denge alt üst olur. Artan korkusuyla savaşan Margaret, yirmi yıldır kaçtığı ve yarım kalan işlerini bitirmeye gelen canavarla yüzleşmek zorundadır.

Filmde Rebecca Hall, Tim Roth, Grace Kaufman ve Michael Esper rol alıyor. "Resurrection" 5 Ağustos 2022'de vizyona girecek.

"The Palermo Shooting" (Palermo'da Yüzleşme): Yaşam ile ölümü onurlandıran düşünceli bir film

Bu hafta yayınlanacak en iyi 7 dizi

Sizi her şeyden uzaklaştıracak ve ruhunuza iyi gelecek "Merkür Retrosu"na karşı 10 film

  • Resurrection
  • Rebecca Hall
  • Tim Roth
  • psikolojik gerilim filmi
  • 2022 filmleri
  • geçmişle hesaplaşma
Tüm Sinema haberleri için tıklayın