Yeni Volkswagen Golf, ilk kez kamuflajsız kameralara yakalandı

Yeni Volkswagen Golf, ilk kez kamuflajsız kameralara yakalandı

Otomobil Haberleri

Volkswagen’in en çok sevilen ve tercih edilen otomobili Golf’ün sekizinci nesli kamuflajsız şekilde kameralara yakalandı. Genç ve spor tarzıyla dikkat çeken aracın göz alıcı noktası rengi ve son teknoloji ile uyumu oldu.

Otomobillerin yeni nesilleri heyecanla bekleniyor fakat bazı markaların herkesten fazla beklenen modelleri var. Volkswagen Golf’te bu modellerden biri. Kamuflajlı versiyonlarla herkesin dikkatini çeken Golf, sonunda tamamen örtüsünü kaldırmış halde ortaya çıktı.

Volkswagen’in araçlarında çok fazla değişiklik yapmıyor. Golf’te aynı şekilde bu değişikliğe çok fazla maruz kalmamış. Üstündeki kamuflajı kaldırmasının ardından birçok tahminle benzer tasarıma sahip olan Golf hakkında Cenevre Otomobil Fuarı’nda konuşan Volkswagen Satış Müdürü Jürgen Stackmann, aracın eski nesil Golf’lerin mirasını koruduğu fakat teknolojinin faydalarından da yararlandığını söyledi. Stackmann aynı zamanda aracın elektrikli versiyonunun olmayacağını ve ID ailesinin artık elektrikli otomobiller olacağını söyledi. GTE modelinin üretimine devam edeceklerini de söyleyen Stackmann, GTI ve R seçeneklerinde çok büyük bir güç artışı olmayacağının da sinyalini verdi.

TM Dijital Haber Merkezi

Tüm Otomobil haberleri için tıklayın