Yaz sezonunda trend mayo ve bikini renkleri: Sarı, turuncu, yeşil...

Yaz sezonunda trend mayo ve bikini renkleri: Sarı, turuncu, yeşil...
Son Güncelleme:

Yaz sezonunun trendleri sahillerde göz kamaştıracak. Markalar yaz trendine uygun moda renk ve desenleriyle yeni koleksiyonlarını paylaştı. Sarı, turuncu, yeşil ve kırmızının ağırlıklı olduğu rengarenk koleksiyon kadınlar için mayo ve bikinilerden plaj elbisesine, erkeklerde ise şorttan tişörtlere yüzlerce kombin seçeneği sunuyor.

IHA

Yaz sezonunun başlamasıyla sahillerde tarzıyla fark oluşturmak isteyenler için, yeni koleksiyonlar göz dolduruyor. Peki, 2020 yaz sezonunda mayo ve bikinilerde en çok hangi renkler tercih edilecek? Yaz sezonunun trendleri neler olacak?

Sezonun gözde mekanı sahilde şık ve tarz gözükmek isteyenler için markalar birbiri ile yarışıyor. En moda renk ve desenleri ile göz kamaştıran koleksiyonlar deniz tutkunlarını için raflarda yerini aldı.

Yazın bitmeyen enerjisinden ilham alınarak tasarlanan koleksiyonda her rengin ruhuna özgü parçalar tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Sarı, turuncu, yeşil ve kırmızının ağırlıklı olduğu rengarenk koleksiyon kadınlar için mayo ve bikinilerden plaj elbisesine, erkeklerde ise şorttan tişörtlere yüzlerce kombin seçeneği sunuyor. Minik hanımefendi ve beyefendileri de unutmayan markalar birbirinden farklı ve eğlenceli tatil valizleri tasarladı.

TROPİK DESENLER ÖN PLANDA

Yediden yetmişe herkesin kendi tarzına uygun farklı modelleri kombinleme imkânı sunan koleksiyonun favori parçaları ise tropik desenli tasarımlar. Plaj terliklerinden havlulara, pareodan tüm aksesuarlara tatilin bütün ihtiyaçlarına cevap veren koleksiyonda hasır şapka ve çantalar yaz aylarına damgasını vuracak seçenekler arasında yer alıyor.

Tüm Mor Papatya haberleri için tıklayın