Seda Sayan'ın yüzüne yaptırdığı lip lift estetik uygulaması merak konusu oldu

Seda Sayan'ın yaptırdığı lip lift yani dudak kaldırma işlemi birçok kişi tarafından merak ediliyor. Seda Sayan sosyal medya paylaşımında yüzüne yaptırdığı işlemi takipçileriyle paylaştı. Dudak büyütme olarak bilinen lip lift aslında cerrahi teknikle yapılan ve deriye müdahale gerektiren bir işlemdir.

Seda Sayan'ın yüzüne yaptırdığı lip lift estetik uygulaması merak konusu oldu

Seda Sayan'ın yüzüne yaptırdığı estetik işlemi lip lift merak konusu oldu. Dudak kaldırma işlemi olan lip lift dolgu uygulamalarına başvuran birçok insanın tercih ettiği bir yöntemdir.

Takipçilerine yüzüne yaptırdığı işlemle ilgili açıklamalarda bulunan Seda Sayan şunları söyledi:

"Dudak lip lifti yaptırdım şu an böyle ama her gün çekimim olduğu ve zaten yaptırdığım işlemleri saklamadığım için çekimlerimi bir hafta burnumun altındaki, Bant ile yaptım . Ekrandan görüntü alındığında acayip çirkin görüntüler ortaya çıkıyor o görüntüleri kullanıp son hali bu diye verdiniz. Son halimi izleyin diye paylaştım bu videoyu. Beni merak etmeyin iyiyim."

DUDAK KALDIRMA- LİP LİFT NEDİR?

Dudak dolgusu yaptıran birçok kişi lip lift yöntemini de deniyor. Dudak üstündeki deriye cerrahi müdahale gerektiren bir işlem olan lip lift dudak burun oranına dikkat edilerek yapılan uygulamadır. Bu işlemle üst dudağın görünümü artar ve üst dudak ile burun tabanı arasındaki mesafe kısalır.

Özellikle uzun bir yüz yapısına sahip ve bıyık bölgesi geniş olan insanlarda iyi sonuç veren bir işlemdir.

  • lip lift nedir
  • seda sayan
  • seda sayanın yüzü
  • seda sayana yapılan estetik
  • dudak kaldırma
  • lip lift nasıl
Tüm Mor Papatya haberleri için tıklayın