Koçlara teklif, Akreplere seyahat! 16 Eylül 2021 burç yorumları! Fırsatlara dikkat

16 Eylül 2021 burç yorumları maddi ve manevi yönden hayatı gözler önüne seriyor. Peki, 16 Eylül Perşembe günü burçları neler bekliyor? 16 Eylül Perşembe günü Koç burcunu terfi ve teklifler bekliyor, İkizler burcunun ise akşam saatlerine dikkat etmesi gerekiyor. 16 Eylül Perşembe günlük burç yorumları sürprizler ve fırsatlar hakkında bilgi veriyor. İşte Astrolog Özlem Recep'in kalemiyle 12 burcun yorumu ve daha fazlası...

AKSAM.COM.TR/MOR PAPATYA

Astrolog Özlem Recep

16 Eylül 2021 burç yorumları astrolojiye ilgi duyanlar tarafından merak ediliyor. Kimler, perşembe günü daha şanslı, kimler için gizli düşmanlıklar var? 16 Eylül Perşembe günü Koç burcunu terfi ve teklifler bekliyor, İkizler burcunun ise akşam saatlerine dikkat etmesi gerekiyor. Akrep burcuna ise ufukta seyahat var.

16 EYLÜL PERŞEMBE BURÇ YORUMLARI

16 Eylül Perşembe, Ay sabah saatlerinde Plüton gezegeniyle kavuşum yapıyor olacak. Gün içerisinde korona veya sıkıntılı hastalıkların bilimsel araştırmalarıyla ilgili çözüm yolları arayan önemli haberler duyabiliriz. Finansal anlamda sabah saatlerinde bir kısmımız ayrıca güçlenebilir. Ay akşamüstü 18.23 civarında Kova burcuna geçiş yapıyor olacak. Altair sabit yıldızıyla kavuşum yapıyor, Venüs karesi etkinliğine devam ediyor olacak.

Zorlu şartlar altında her ne kadar zorlansak da zorluğun içinde sürpriz gelen şansları değerlendirmek önemli. Saat 18:00 sularından gece yarısına kadar olan süreçte Mars Ay 120'liği ve Satürn desteğiyle birlikte zihnimizden geçen uzun süreçli projeleri planlamak için güzel enerjiler bizimle birlikte olacak gibi görünüyor. Zorlandığımız konuları eşimizle konuşmak da ruhumuza iyi gelebilir. İşte 16 Eylül 2021 günlük burç yorumları...

16 EYLÜL KOÇ BURCU

Kariyeriniz konusunda ciddi anlamda gücünüzü ortaya koyacağınız önemli bir gün. Terfi ve tekliflere açıksınız. Yabancılardan alacağınız destek ve projeler hız kazanabilir. Aile büyüklerinizi ihmal etmemeniz özel günlerden geçmektesiniz.

16 EYLÜL Boğa BURCU

Eğitim, üniversite, yüksek lisans projeleriniz hız kazanabilir. Önemli projelerinizi sunmak ve destek görmek için şans sizden yana. Sevdiğiniz kişinin ailesiyle ilgili konuları akşamüstü saatlerinden sonra büyütmemek önemli. Yanlış anlaşılmalara açıksınız.

16 EYLÜL İKİZLER BURCU

Finansal konularda güçlendiğiniz bir süreci yaşarken, evinizin içerisindeki giderleri toparlamaya başlayabilirsiniz. Hastalıklara, özellikle kilo verme aşamasındaysanız direncinizi düşürmemeye özen göstermelisiniz. Akşam saatlerinde gizli düşmanlıklara dikkat.

16 EYLÜL YENGEÇ BURCU

Eşinizle ben – sen kavgaları içerisinde bulunma, sosyalleşirken bazı eleştirilere, özellikle geçmişte yaşadığınız konuların eleştirilerine uğrayacağınız bir sürecin içerisinde olabilirsiniz. Eski bir evlilik gündemdeyse haber alacağınız bir süreçtesiniz. Dostlarınızın gerçek yüzünü görmeye başladığınız günlerden geçerken, hayatınızdan çıkaracağınız dostlarınız olabilir.

16 EYLÜL ASLAN BURCU

Parasal konularda yeni yapacağınız atılımlar gün içerisinde sonuç vermeye başlayabilir. Temeli sağlam projelerle ilerlemek istiyor olabilirsiniz. Bugün gün içerisinde aşırı eleştirisel ve titiz davranan yapınızla çalışma arkadaşlarınızı ve evinizin içerisinde çocuğunuzu, eşinizi biraz yorabilirsiniz aman dikkat.

16 EYLÜL BAŞAK BURCU

Kendinizi yenilediğiniz günlerden geçerken, geçmişten gelen birinin haberini alacağınız bir gün yaşayabilirsiniz. Bu kişiye kapılarınızı açık bırakıp bırakmamak ne kadar doğru aslında tartışılır, Ekim sonrasında pişman olmamak için gerçekten emin olarak ilerlemek önemli.

16 EYLÜL TERAZİ BURCU

Zihninizdeki düşünceler, çalışma hayatınızdaki zorlandığınız konular gün içerisinde içsel dünyanızı oldukça etkileyecek olarak görünüyor. Ev kurma, yeni bir yerleşim yeri değiştirme, iş teklifi geldiyse ofis değiştirme ve vedalaşmalarla geçireceğiniz bir gün olabilir. Anne ve babanızla ilgilenmeyi ihmal etmeyiniz.

16 EYLÜL AKREP BURCU

Arkadaş ortamınızdaki kişilerden gelen haberler ve telefon konuşmaları gün içerisinde oldukça aktif olacak. İnternet, yabancılar ve yakın arkadaşlarınızla birlikte düzenleyeceğiniz organizasyonlar ve belki de kısa yolculuklar aktif. Yakınlarınızın beraberliğinize karşı eleştirileriyle karşılaşabilirsiniz. Eleştirileri zihninizde büyütmemek önemli.

16 EYLÜL YAY BURCU

Kariyerinizdeki önemli konular yeni para kazancı sağlayacak projelere dönüşüyor olabilir. Gün içerisinde dostlarınız, aileniz ve eşinizden gerçekten değer görüp görmediğinizi sorgularken aslında ağzınızın tadı yerinde olacak.

16 EYLÜL OĞLAK BURCU

Yabancılar ve yurtdışı organizasyonlarında kendinizi göstereceğiniz önemli bir gün. Yeni bir proje anlaşması aşamasındaysanız güç sizde diyebiliriz. Üniversite ve akademik çalışmalarınız için güç kazanacaksınız. Hayatta ikinci şansların, ki bu belki bir aşk hikayesi olabilir, şans sizinle olacak.

16 EYLÜL KOVA BURCU

Önemli bir sağlık sıkıntısından sonra iyileşme sürecine girebilirsiniz. Ağrılarınızı ve vücudunuzda hissettiğiniz sıkıntıları lütfen önemseyiniz. Gün içerisinde sizi manüpile etmek isteyen gizli düşmanlara karşı dikkatli olmalısınız.

16 EYLÜL BALIK BURCU

Eşinizle birlikte gerçekleştirmek istediğiniz hayallerinize adım adım ilerlerken, güçlü vizyona sahip kişilerle tanışma ve çevrenizi geliştireceğiniz şanslı fırsatlar bulunabilir. Yeni ortaklık teklifleri ve projeler gündeminizde olabilir. Gün içerisinde düşüncelerinize oldukça dikkat edin, gerçeğe dönüşebilir.

Tüm Mor Papatya haberleri için tıklayın