Kişiliği ortaya çıkaran resimler! Resimlerle kişilik testi

Kişiliği ortaya çıkaran resimler!  Resimlerle kişilik testi
Son Güncelleme:

Her cumartesi yayımlamaya devam ettiğimiz kişilik testleri yoğun ilgi görüyor. Bu hafta resimlerle hazırladığımız kişilik testi karakterler hakkında bilgi veriyor. Şimdi arkanıza yaslanın ve resimde ilk ne gördüğünüzü düşünün. İşte kişiliğinizi ortaya çıkaran resimler...

Pskilojide her şeyin bir anlamı olduğu gibi resimlerde de akla ilk gelen yorumlar büyük bir öneme sahip. Aşağıdaki resimlerde ilk bakışta gördüğünüz şey kişiliğinizi ortaya çıkarıyor. Nasıl mı? Gelin birlikte bakalım...

NTV sitesinde yer alan karakter analizine göre resimler karakter hakkında ipucu veriyor. İşte resimlerle kişiliğinize küçük bir yolculuk...


İki timsah görüyorsanız: Her şeyi kontrol altında tutmak istiyorsunuz. Liderlik özelliklerine sahipsiniz.

Kuş görüyorsanız: Eğer bu resme ilk bakışta bir kuş gördüyseniz yönlendirilmeye açık, sosyal bir kişisiniz. İnsanlarla kolay uzlaşabiliyorsunuz.

Aslan görüyorsanız: Yukarıdaki resimde bir aslan görüyorsanız korkularınızla yüzleşmekten çekinmeyen cesur bir yapınız var demektir.

Egzotik bir kuş görüyorsanız: Yaratıcı bir yanınız var ve dünyayı daha iyi bir yer yapmak için değiştirmek adına derin arzulara sahipsiniz.

Ördek görüyorsanız: İlk bakışta bir ördek gördüyseniz hızlı duygu değişimleri yaşıyorsunuz. Ani kararlar almaya meyilli bir yapınız var.

Tavşan görüyorsanız: Her hamlenizin sonuçlarını iyi hesap edersiniz. Duygularından çok mantığıyla hareket edenlerdensiniz.

Köpek burnu görüyorsanız: Resmi normal yoldan, soldan sağa doğru analiz etmişsiniz demektir. Problemlerin çözümünde mantıklı yolu tercih edenlerdensiniz.

Köpek kuyruğu ve ayağı görüyorsanız: Resmi sağdan sola doğru incelemişsinizdir. Problemlerin çözümünde yaratıcı yaklaşımı tercih ediyorsunuz. Muhtemelen en orijinal fikirler size ait olanlar.

Wolverine: Marvel evreni fanısınız. Tony Stark'ın karizması ve Kaptan Amerika'nın dayanıklılığını izlemeyi tercih edenlerdensiniz.

İki Batman: Gördüğünüz şey birbirine bakan iki Batman ise DC evreni fanısınız. Gotham şehrinin karanlık sokakları daha çok ilginizi çekiyor.

Tüm Mor Papatya haberleri için tıklayın