İncecik bel için moda illüzyonu! Bu etek modeli 2 beden zayıf gösteriyor

Moda ve trendlerde yer alan A şeklindeki etek modelleri belinizi olduğundan 2 kat ince gösteriyor. Birçok kadın kalın belinden şikayetçi sadece göz yanılmasıyla belinizi olduğundan daha ince gösterebilirsiniz. İşte detaylar...

İncecik bel için moda illüzyonu! Bu etek modeli 2 beden zayıf gösteriyor

Moda her dönem değişse de bazı kurallar hiç şaşmaz. Bunlardan biri bazı etek modellerinin ince ve zarif gösterdiği. Peki incecik bel için ne giyilmeli? İşte yanıtı...

İNCECİK BEL İÇİN...

Belinizi olduğundan daha ince ve kibar göstermek için bazı modelleri bir araya getirdik. Özellikle son zamanlarda eteklerin daha çok ön planda olduğu sezonun gözde eteklerinden olan 'A' modellerine dolabınızda yer verebilirsiniz!

Belinizi çeşitli estetik operasyonlarla inceltmek yerine göz illüzyonu dediğimiz doğru kıyafet seçimleriyle belinizi olduğundan daha ince göstermeniz mümkün!Kıyafetlerle ince görünmek yaygın olarak bilinen hilelerden biridir.

Ancak her ne kadar bunu biliyor olsak da kendi vücudumuzu yeteri kadar tanımadığımız için ince görünmek isterken bazı kıyafetlerin hüsranına uğratabiliyor. Ancak Her vücut tipinin belini ince gösterecek kıyafetlerden biri de eteklerdir.

Beli ince gösteren etek modellerini sizler için araştırdık ve 'A' şekli denilen etek modellerini sizler için bir araya getirdik.Özellikle belinizi saran, pileli, fırfırlı düz etekler beli olduğundan daha ince gösteriyor. Özellikle bu tarz eteklerin üzerine üst tarafınızı saracak bluzlar giyerek belinizi ince gösterebilirsiniz.

Tüm Mor Papatya haberleri için tıklayın