Hande Erçel ve Demet Özdemir'in güzellik sırrı

Güzelliği ve güzel fizikleriyle hayranlarından büyük beğeni toplayan Hande Erçel ve Demet Özdemir'in güzellik sırlarını bir araya getirdik. Ünlü oyuncuların cilt bakımında en çok dikkat ettikleri şeyin başında cildin temizlenmesi geliyor. İşte Hande Erçel ve Demet Özdemir'in güzellik sırları...

Ekranda güzellikleriyle herkesi kendine hayran bırakan Hande Erçel ve Demet Özdemir gibi ünlü isimlerin güzellik sırları merak ediliyor. Peki, güzel ve bakımlı oyuncuların ekranda parlak bir cilde sahip olmalarının sırrı nedir?

Hande Erçel'in ve Demet Özdemir'in daha önce verdikleri röportajlardan ya da sosyal medyada takipçileriyle paylaşımlarından cilt bakımı konusunda yaptıkları uygulamaları bir araya getirdik.

HANDE ERÇEL'İN SIRRI SU TÜKETİMİ

Yoğun set temposunda yediklerine dikkat eden Hande Erçel, Hürriyet'e verdiği bir röportajda meyveleri çok sevdiğini belirtiyor. Sebzelerle arası iyi olmadığını söyleyen Erçel, et ve tatlı tüketmeyi sevdiğini ifade ediyor. Arada kaçamaklar yaptığını dile getiren Hande Erçel, bu kaçamakları bir sonraki öğünlerde az yiyerek telafi ettiğini belirtiyor. Sürekli diyetlerine devam ettiğini söyleyen güzel oyuncu, günde 2 litre su içmeye özen gösteriyor.

Hande Erçel, cildinin parlaklığı hakkında ise şunları dile getiriyor:

"Temiz olmasına özen göstererek her gün temizliyorum. Bunu yaptığım için de ekstra bir şey yapmama gerek kalmıyor. Sette yapılan makyaj genelde oyuncuların cildine zarar verir ama ben daha bir zararını görmedim. Çünkü her gün temizleyip, sağlıklı tutarsam, kremimi, nemlendiricimi sürersem sorun kalmıyor zaten..."

DEMET ÖZDEMİR'İN SIRRI CİLT TEMİZLİĞİ

Sosyal medyada katıldığı bir sohbet buluşmasında cilt güzelliğini nasıl koruduğunu anlatan Oyuncu Demet Özdemir ise güzelliğini fazla makyaj yapmamasına bağlıyor. Instagram'da katıldığı sohbet buluşmasında güzelliğini nasıl koruduğu ile ilgili sorulara yanıt veren Demet Özdemir, herkesin bildiği ve birçok kişinin uyguladığı gibi cildini gül suyu ile temizliyor. Özdemir, ayrıca annesinden öğrendiği Türk kahvesi maskesini de denediğini ve kendini iyi hissettiğini ifade ediyor.

Tüm Mor Papatya haberleri için tıklayın