18 Ocak 2022 Salı günü Yengeç Dolunayı etkileri neler olacak?

18 Ocak 2022 Yengeç dolunayı yaşanıyor. Astrologlara göre ise bu dolunay hesaplaşmaların ve hakların teslim edildiği bir gün olacak. Peki 18 Ocak 2022 Salı günü dolunayın etkileri burçlara nasıl yansıyacak? İşte yanıtı...

18 Ocak 2022 Salı günü Yengeç Dolunayı etkileri neler olacak"

AKSAM.COM.TR/MOR PAPATYA

Astrolog Özlem Recep

Yengeç dolunayı kapıda. Yengeç dolunayı etkileri merak ediliyor. İletişim kazaları, askeri hareketlenmeler, dolunayın etkisiyle yaşanabilir. Peki 18 Ocak 2022 Salı günü dolunayın etkileri burçlara nasıl yansıyacak? İşte yanıtı...

18 OCAK 2022 SALI GÜNÜ YENGEÇ DOLUNAYININ BURÇLARA ETKİSİ

YENGEÇ DOLUNAYI

Bu hafta 18 Ocak Salı günü 02:47 sularında gerçekleşecek, etkilerini önümüzdeki 15 gün derinden hissedeceğimiz Yengeç Burcu Dolunay'ı etki edecek.

Yengeç Dolunayıyla birlikte 2020 yılının başından bu yana etkilendiğimiz pek çok konuyla adeta hesaplaşma, hakkın hakka teslim edildiği karşılaşmalar ve tesadüfi haberler alacağız.

Evim, yuvam, ailem, annem teması hakimken, ailemizdeki düzene karışanlardan tutunda, evliliğin içerisinde huzursuzluk vermeye çalışan kişilerle ilgili bir döngü yaşayacağız.

İkili ilişkiler sınavdan geçerken, bizden saklananlar gözler önünde olacak..

Hukuksal süreçlerle ilgili yarım kalmış davalarınız hızlı bir şekilde çözüme ulaşacağı önemli bir döngü yaşayacağız.

Sağlık açısından çocuklarımıza ve hamile yakınlarımız varsa dinlenmesi ve beslenmesine ekstra önem vermeli, covid'in en artış yaptığı bir dönemin içerisinde bulunuyor olacağız. Ayrıca kemik, diş ve deri, pıhtı ve kalp rahatsızlıklarına dikkat edelim ve yakınlarımız böyle bir şeyler içerisinde olursa hemen yanlarında olalım.

Askeri hareketlenmelerle ilgili önemli bir hafta olabilir, birlik beraberlik içerisinde olup Asker ve Polislerimizi korumak için Fetih suresi okuyalım.

Bu hafta trafikte hız yapmamaya, iletişim kazalarına, internet alışverişinde dolandırılmalara, elektronik aletlerdeki hasarlara, uçak yolculuklarında bavul kaybetme, uçağı kaçırma gibi olaylarla karşılaşabiliriz.

Burçlara Olan Özel Etkileri:

Koç

Kariyer Konusunda bir dönüm noktasında olacaksınız. Tamam mı devam mı kararı alacaksınız. Eviniz ve iş yeriniz arasındaki dengeyi dengelemekte zorlanabilirsiniz. İş yerinizde yaşadığınız zorluklar ve hayal kırıklıkları Şubat ortasıyla birlikte yön değiştirebilir biraz sabır. Aile ve aile kökeninizdeki akrabalarınızın size ihtiyacı olabileceği bir döngüden geçiyor olabilirsiniz. Bir kısım Koç burçları başka ülke yada şehre yerleşmek için görüşmeler yapıyor olabilirken, bir kısmı hukuksal konularla ilgili hararetli zamanlar yaşayabilir Sosyal çevrenizdeki arkadaşlarınıza, yatırımlarınıza, elektrik elektronik aletlerinde eğer bu hafta arıza var ise bunu şimdiden ertelemeden biran önce çözümlemeniz gerektiğini de hatırlatalım.

Boğalar

Önemli bir eğitimi tamamlama ya da sınavları verdiğiniz günlerden geçiyor olabilirsiniz. Kısa seyahatler ve yolculuklar yapabilirsiniz. Seyahatleriniz sırasında olası bavul kaybetme ya da hırsızlıklara çok dikkat etmelisiniz. Kalbi boş olan Boğa burçları uzun zamandır haber alamadığı eski flörtlerden bu hafta haberler alacak. Geçmişten kalan davalarınızın çözüme ulaşacağı ya da haberler alacağınız bir döngüde de olabilirsiniz. Özellikle iş yerinde kayıtlarınızı yedeklemenizi bu hafta öneriyorum. Uzun süredir iş yerinizde zaten bir sıkışma baskılanma yaşarken birde üzerine şuan yaşanılan merkür retrosunun eklenmesiyle kapanmayan konuları tekrar önünüze getirecektir. Ani tepki vermemeye dikkat edin.

İkizler

Bu hafta finansal konularda gelen maddi kaynaklar olduğu gibi bir o kadar giden bir enerji sizinle birlikte olacak gibi görünüyor. Evli olan İkizler burçları eşleriyle birbirlerine kenetlendiği ve birbirlerine özel vakti biraz daha fazla ayıracağı zamanlardan geçerken, zihinlerindeki tamam mı devam mı soruları belki de bu hafta çözüm bulabilir. Eğitim, öğretim, yurtdışı ve hukuksal konularla ilgili yarım kalan projelerinizi tamamlamak ve bu konulardan haklarınızı almak için gökyüzü sizi destekliyor. Eşinizin ailesiyle olası küslüklere dikkat..

Yengeç

Bu hafta sağlığınıza oldukça dikkat etmelisiniz, çünkü Dolunay Yengeç burcunda gerçekleşecek ve sizi yoracak. Evliliğinizle ilgili özellikle boşanma döngüsü geçirenler tamam mı devam mı kararı alacaklar. Retro enerjilerle birlikte tez canlı hareket etmemek oldukça önemliyken, eskiden kalan problemleri karşılıklı çözmek için fırsatlarınız bulunuyor. Eşiniz zaten ameliyat ve olası sağlık sıkıntıları içerisinde de zorlanıyor olabilir. Borçlar ve banka kredilerinde bu hafta temkinli adımlar atmalı, ödeyemeyeceğiniz zorlukların içerisine kendinizi atmamalısınız. Bu hafta gerçekleşen Dolunay'ın bir diğer konusuysa sizin için kim dost kim düşman karşınızda olacak.

Aslan

Çalışma hayatınızda gerçekleşen önemli bir değişim döngüsü sizi bekliyor olabilir. Takım arkadaşlarınızın açık düşmanlıklarıyla uğraşmak ve gerçek yüzlerini fark ettiğiniz süreç içerisinde sakin kalmanız oldukça önemli görünüyor. Evinizin satılması ya da kiracınız bulunuyorsa kira problemleriyle uğraşma gibi bir döngü sizi bekliyor olabilir. Yakınlarınızın sağlığı ve hastane işleriyle koştururken, evcil hayvanınız bulunuyorsa onun da sağlığına çok dikkat etmeniz gereken bir döngüden geçmektesiniz. Hayatınızdaki kişiyle ben sen kavgaları içerisinde bulunmak belki de ihtiyacınız olan desteği az görmek bu hafta sizi yorabilir. Bu hafta kendinize hediye alın eminim ki kendi değerinizi hatırlatmak ruhunuza çok iyi gelecek.

Başak

Sizin için Aşk haftası.. Kalbi boş olanlar geçmişten gelen kişilerle haberleşirken retroda gelen retro da gider sözünü unutmamanız gerektiğinin altını çiziyorum ve bu gelen kişinin gerçek yüzü sizin hiç de bildiğiniz gibi olmadığını da söylemek istiyorum.. Aldatılmalarla karşılaşabilirsiniz, dikkatli olmalısınız. Çürümüş bir beraberliğiniz varsa noktalandırabilirsiniz. Birbirine kenetli olan evliliklerse etkilenmeyecek, onlar eskiden dizlerinin titrediği döngülere geri dönecek. Bu hafta çocuklarının sağlığıyla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Sinir sitemi ve kazalara dikkat etmenizi öneriyorum.

Terazi

Kendinizi ıssız hissettiğiniz bir süreçten geçiyor olabilirsiniz. Aile büyüklerinizin sizin desteğini beklemesi, iş konusunda yaşanılan belirsiz konular ve tamamlanma enerjisi içerisinde olmanız muhtemel. Eski aşklardan , görüşmediğimiz yakın arkadaşlarınızdan geri dönüşler alabilirsiniz. Uzun zamandır hamile kalmak isteyip kalamayanlar içinde hazırlık döngüsü diyebiliriz , doktor kontrolünde olmanız sizin için ayrıca önemli. Bitiremediğiniz projeler var ise tamamlamak için uygun zaman.

Akrep

Yeni sözleşme ve projelerle ilgili bir tamamlanma aşamasında olabilirsiniz. İş yerinizde sizin hakkınızda yapılan gizli süreçler sizi yoruyor olablir. Sözleşmeler ve hukuksal süreçleri iyi inceleyerek hareket etmelisiniz. Bu hafta uzak yolculuklar, yurtdışı, eğitimle ilgili bir girişimlerin yarım kalan prosedürleriyle ilgilenirken kendinizi bulabilirsiniz. Eşinizin ailesi ve akrabalarınızla olası küslüklere aile bireylerinizin sebep olması gibi sıkıntılı süreçlerden de geçebilirsiniz. Evlilik hazırlığı içerisinde olanlar özellikle bu konulara çok dikkatli ve temkinli olmalarını öneriyorum.

Yay

Parasal konularla ilgili çok dikkatli adımlar atmanız gereken önemli bir hafta görünüyor. Olası ameliyatlar ve sağlık sıkıntıları sizi yoruyor olabilir. Eşinizin gerçek yüzüyle karşılaştığınız bir döngüden geçerken, olası küslüklere çok dikkat etmelisiniz. Aşk ve ilişkilerde kendinize zaman tanımanız gereken bir döngü olduğunun altını çizmeden geçemiyorum. Bu hafta Elektrik ve elektronik cihazlarında arızalar çıkabilir. Bunun dışında kardeşler, yakın arkadaşlarınız, yakın akrabalarınızla vakit geçirip eskiye dönüp sohbetler gerçekleştirebilirsiniz. Yakın seyahatleri gündemimizde olacak gibi görünüyor.

Oğlak

Dost düşman herşey gözler önünde olacak bu hafta. Size söylenenlerle yapılanlar arasındaki farklılıkları gördüğünüzde ruhunuz sıkılabilir. Maddi anlamda vergi borcundan tutunda , ödemelerinizi toplayamadığınız zorlu bir süreçten geçiyor olabilirsiniz. Tüm bu süreçlerden geçerken eşinizle ben sen kavgaları yerine biz değerini önemseyebilirseniz, bu süreci rahat atlatabilirsiniz. Bilinçdışınız zorlanıyor, gizli düşmanlıklar ve iş yerinizdeki arkanızdan çevrilen oyunlara karşı çok dikkat etmelisiniz. Sağlık kontrollerinizi aman ihmal etmeyiniz.

Kova

Çalışma ortamınız, alamadığınız ödemeleriniz, çalışan takım arkadaşları ya da çalıştırdığınız kişilerin iş yerinizden ayrılması gibi zorlayıcı bir dönemden geçiyor olabilirsiniz. Tüm bu süreçler psikolojik iç dünyanızı etkiliyor olabilir. Kendinizi anlatamadığınız bir haftadan geçerken, pek çok kişi tarafından yanlış anlaşılabilirsiniz. Kalbinizdeki kişinin sizin yanınızda olmasını istediğiniz vakitlerden geçerken, gerçekten sizi hak eden kişi sizin yanınızda olacak.

Balık

Hayal kırıklıklarının içerisinde ne yapacağını bilemeyen Balıklar, aşk konusunda da önemli bir döngüyü ya tamamlayacaklar ya da gerçekler karşısında iyileşmek için tüm açık yüreklilikle karşısındaki kişiye beni gerçekten hakediyor musun diyecekler. Evli balıklar çocuklarının sağlığı ve hastanesel süreçlerle ilgilenirken, içe dönüş ve maneviyat çok önemli olacak. Psikolojinizi derinden etkileyen konular zihninizde büyüyorsa sakin olmak önemli. Evlilik hazırlığı içerisinde olanlarsa beraberliğinize karışan gizli düşmanlara ya da birilerinin vesveselerine karşı lütfen dikkatli olunuz.

Tüm Mor Papatya haberleri için tıklayın