Günlük burç yorumları 17 Ocak 2021

Günlük burç yorumları 17 Ocak 2021 tarihi için araştırılıyor. Günlük burç yorumlarında Ay Balık burcunda ilerliyor. İkizler burcu kariyer hedeflerinde beklenmedik durumlara şaşırabilir, Aslan ve Balıklar ise sanatsal konulara vakit ayırabilir. İşte 17 Ocak 2021 burç yorumları...

AKSAM.COM.TR/MOR PAPATYA

Astrolog Ceylin Çelebi

17 Ocak 2021 burç yorumları astrolojiye ilgi duyanlar tarafından merak ediliyor. 17 Ocak Pazar günü Ay Balık burcunda ilerlemesine devam ediyor olacak. Gün boyunca uyanmakta ve aklını toplamakta zorlanabilirsin zira Ay ile Neptün arasında kavuşum açısı güne etkisini gösteriyor olacak. Gün ortasında anlamsız bir şekilde kendimizi gergin hissedebiliriz. Akşam saatlerinde içsel gücümüz inanılmaz artıyor. 17 Ocak 2021 Pazar günü İkizler burcu kariyer hedeflerinde beklenmedik durumlara şaşırabilir, Aslan ve Balıklar ise sanatsal konulara vakit ayırabilir. İşte 17 Ocak 2021 burç yorumları....

17 OCAK KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ

17 Ocak Pazar günü Ay Balık burcunda ilerlemesine devam ediyor olacak. Gün boyunca uyanmakta ve aklını toplamakta zorlanabilirsin zira Ay ile Neptün arasında kavuşum açısı güne etkisini gösteriyor olacak.

17 OCAK BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA

Arkadaşlarınla birlikte önemli görüşmeler yapabilirsin. Ailenden bir konuda destek görmeyi beklerken yanıldığını fark edebilirsin.

17 OCAK İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER

Kariyer hedeflerinde beklenmedik durumlarla ilgili bugün kafan karışabilir. Gün ortasında gerginliklere dikkat etmelisin.

17 OCAK YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ

Ay tüm gün Balık burcunda ilerliyor olacak. Hassasiyetinin yüksek olacağı bir gün. Önemli konuları daha sonraya ertelemen iyi olacaktır.

17 OCAK ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN

Bugün sanatsal faaliyetlere yönelmen iyi olacaktır. Ay Neptün kavuşumu hislerinin aşırı düzeyde artmasına olanak sağlıyor olacak.

17 OCAK BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK

Ay karşıt burcunda ilerliyor olacak bugün. İkili ilişkilerinde günün ikinci yarısı daha olumlu seyredebilir.

17 OCAK TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ

Cömert bir günündesin. Etrafındakilerle ilişkilerin önem kazanıyor. Sabah saatlerinde uyanmakta hayli güçlük çekebilirsin.

17 OCAK AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP

Ay’ın Balık burcunda olacağı pazar günü boyunca çocuklarına vakit ayırmak isteyeceksin. Kendinden çok onları düşündüğün bir gün olabilir.

17 OCAK YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY

Ailenden alacağın bir ret cevabı ile birlikte çok önemli kararlar verebilirsin. Gün genelinde hissiyatının yoğun olduğu bir gün geçirebilirsin.

17 OCAK OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK

Kardeşlerin ya da yakın çevre akrabalarınla ilgili hassasiyetlerinin yoğun olacağı bir zaman dilimindesin. Aradığın gücü içinde bulacağın ve önemli bir işini yoluna sokabileceğin bir gece olabilir.

17 OCAK KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA

Sabah saatlerinde parasal konularda birtakım kısıtlanmalara maruz kalman canını sıkabilir. Bir konuda önemli bir fedakârlıkta bulunmak durumunda kalabilirsin.

17 OCAK BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK

Pazar günü boyunca çok hassas olabilirsin. Sanatsal konulara vakit ayırmak isteyebilir ve daha çok kendi alanlarında kalmak isteyebilirsin. 

18- 25 Ocak 2021 haftalık burç yorumları! Hangi burçların yüzü gülecek?

Tüm Mor Papatya haberleri için tıklayın