Zuhal Topal hakkında bilmeniz gereken 5 bilgi

Tiyatroculuğunun yanı sıra gündüz kuşağına yaptığı programlarla tanınan Zuhal Topal, son günlerde Acun Ilıcalı ile TV8 kanalı için yaptığı sözleşmeyle gündemde. Fakat Topal'ı aslında sunduğu yemek programından daha önce yaptığı işlerle tanıyoruz. Peki Zuhal Topal'ı aslında ilk hangi projede tanıyıp sevdik? Hakkında bilinmesi gerekenler neler? Haberimizde derledik.

Zuhal Topal hakkında bilmeniz gereken 5 bilgi

Okul yıllarından bu yana ekranda olan; Sihirli Annem, Selena, Geniş Aile, Avrupa Avrupa gibi ekranın unutulmaz pek çok işinde rol alan Zuhal Topal, tiyatro oyunculuğunun yanı sıra sunuculuk kariyeri de annelerin en sevdiği ekran yüzü oldu. Sağlık, kadın, izdivaç ve yarışma olmak üzere pek çok tarzda program sunan Topal, son yıllarda kendi adıyla ekrana gelen yemek yarışma programıyla ekranda.

Programını TV8 ekranlarında yapmaya başlayacak olan Topal, hayranları tarafından heyecanla bekleniyor. Peki ünlü ismi sadece bu işlerinden mi tanıyoruz? Gündüz kuşağının sevilen ismi Zuhal Topal hakkında bilmeniz gereken 5 bilgiyi haberimizde derledik.

1 - Tiyatro bölümünü birincilikle kazandı aynı yıllarda iç mimarlık bölümünü de kazandı fakat tercihini oyunculuktan yana kullandı.

2 - İlk önemli rolü öğrencilik yıllarında geldi. Sevda Kondu dizisinde Erdal Özyağcılar'ın kızını canlandırdı.

3 - Tiyatroya çocuk oyuncularıyla başladı. Bu yıllarda sahne arkadaşı, tıpkı kendisi gibi o yıllarda konservatuvar talebesi olan Okan Yalabık oldu.

4 - Seyirci tarafından ilk benimsenişi ise Film Gibi programıyla gerçekleşti. Sinan Çetin'in sunduğu programda Topal, hostes Zuhal olarak barışılmak istenen ailelerin kapısını çaldı ve onları programa davet etti.

5 - En yakın dostları gazeteci Müge Anlı ve sunucu Zahide Yetiş... Topal, her ikisiyle de aileleri de dahil olmak üzere yakından görüşüyor.

  • zuhal topal
  • zuhal topal ne zaman başlayacak
  • zuhal topal instagram
  • film gibi zuhal topal
  • magazin
  • zuhal topal acun ılıcalı
  • yemekteyiz zuhal topal
Tüm Magazin haberleri için tıklayın