Zeynep Bastık'tan 23 Nisan açıklaması: Kendimi çocuk gibi hissediyorum

Geçtiğimiz akşam Etiler'de görüntülenen ünlü şarkıcı Zeynep Bastık, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı hakkında açıklamalarda bulundu. Zeynep Bastık, 'Ben hala kendimi çocuk gibi hissettiğim için 'Bizim bayramımız' diyorum' dedi.

Zeynep Bastık'tan 23 Nisan açıklaması: Kendimi çocuk gibi hissediyorum

Tolga Akış'la mutlu bir evliliği olan ünlü şarkıcı Zeynep Bastık, önceki akşam Etiler'deki bir mekandan çıkarken objektiflere yansıdı. Zeynep Bastık, basın mensupları ile sohbet etmeyi ihmal etmedi. Bastık, "Fotoğraf çekimi yaptık, yemek yedi. Şimdi de eve gidiyorum. Çok güzel fotoğraflar çektik proje için. Çok yoğun geçiyor. Yaz geliyor artık. Sahneler var, turneler var." dedi.

"Önümüz bayram, bayram planınız ne?" sorusuna yanıt veren Bastık, "Bayramda sahnede değilim. Bazı zamanlar ailemle birlikte vakit geçirmek için özel günlerde sahne almıyorum." şeklinde konuştu.

Açıklamalarına devam eden Bastık, "Yazın turnelerim var. Yurt dışında da turneler olacak. Almanya, İsveç, İsviçre var. Diğer ülkeler de eklenecek." ifadelerini kullandı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı hakkında da konuşan Zeynep Bastık, "Bizim bayramımız... Ben hala kendimi çocuk gibi hissettiğim için 'Bizim bayramımız' diyorum. Coşkuluyuz, güzel bir gün..." dedi.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın