O Ses Almanya Zeynep Avcı performansı sosyal medyayı salladı! Zeynep Avcı kimdir, kaç yaşında?

Almanya'nın 'O Ses Türkiye'si olan Voice of Germany'ye Zeynep Avcı damga vurdu. Türk kökenli yarışmacı Zeynep Avcı, Tan Taşçı'ya ait Yalan şarkısını söyledi ve büyük beğeni topladı. Voice of Germany'ye damga vuran Zeynep Avcı, sosyal medyanın da gündemine oturdu. Performansı büyük ses getiren Zeynep Avcı'ya dair araştırmalar da hız kazandı. Zeynep Avcı kimdir, kaç yaşında? gibi soruların yanıtları merak konusu oldu. İşte hakkında tüm merak edilenler...

O Ses Almanya Zeynep Avcı performansı sosyal medyayı salladı! Zeynep Avcı kimdir, kaç yaşında"

O Ses Türkiye'nin Almanya'daki versiyonu olan Voice of Germany yarışmasına katılan Türk kökenli Zeynep Avcı (38), Türkçe seslendirdiği Yalan adlı şarkıyla geceye damgasını vurdu. Zeynep Avcı, dakikalarca ayakta alkışlandı. Alman jürisi, "Tek kelimesini bile anlamadık ama tüylerimiz diken diken oldu. Bu ne kadar güzel bir ses ve ne güzel bir yorum" diyerek hayranlıklarını dile getirdi. Sosyal medyada da büyük yankı uyandıran bu performansın ardından Zeynep Avcı kimdir, kaç yaşında? sorusunun yanıtı merak edildi. İşte tüm detaylar...

ZEYNEP AVCI KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

20 yıldır çeşitli mekanlarda sahne alan Berlinli Zeynep Avcı, Beatztanbul adlı orkestrasıyla tanınıyor. Ailesi 1970'li yıllarda Almanya'ya gelen ve burada yerleşen Zeynep Avcı, Berlin'de büyüdü. Hem Almanca hem de Türkçe'ye oldukça hakim olan Zeynep yarışmada da Türkçe bir parça seslendirerek cesur bir karar aldı. Zeynep tüm jüri üyelerini kendisine döndürerek aldığı kararda haklı olduğunu gösterdi.

İki çocuk annesi Zeynep Avcı, yarışmaya katılmadan önce "Türkiye'de yaşamamamıza rağmen, köklerimize çok bağlıyız. Bu kültürü aile içerisinde de devam ettirmeye çalışıyoruz. İnsanların yabancı dildeki bir şarkıyı, o dili bilmeseler bile hissetmelerinin mümkün olduğunu ispat etmek istiyorum. Ve bunun zamanının geldiğini düşünüyorum" açıklamasında bulunmuştu.

ZEYNEP AVCI 'VOİCE OF GERMANY'Yİ SALLADI!

Türk kökenli Zeynep Avcı Voice of Germany yarışmasında Yalan şarkısını Türkçe seslendirdi. Jüri "Aman tanrım Türkçe şarkı" diyerek yarışmacıyı kendi takımlarında görmek istedi.

Şarkının sonunda salon Avcı'yı ayakta alkışladı. Alman jürisi, "Tek kelimesini bile anlamadık ama tüylerimiz diken diken oldu. Bu ne kadar güzel bir ses ve ne güzel bir yorum" diyerek hayranlıklarını dile getirdi.

  • Zeynep Avcı
  • Zeynep Avcı kimdir
  • Zeynep Avcı kaç yaşında
  • Zeynep Avcı aslen nereli
  • Zeynep Avcı yalan
  • Zeynep Avcı o ses
  • o ses almanya Zeynep Avcı
Tüm Magazin haberleri için tıklayın