Zeynep Alkan sosyal medyadaki güzellik algısına tepki gösterdi

Yönetmen ve oyuncu Hamdi Alkan'ın kendisi gibi oyunculuk yapan kızı Zeynep Alkan, son paylaşımıyla gündem oldu. Alkan, sivilceli suratını paylaşıp sosyal medyadaki güzellik algısına isyan etti.

Zeynep Alkan sosyal medyadaki güzellik algısına tepki gösterdi

Yönetmen ve oyuncu Hamdi Alkan'ın oyuncu kızı Zeynep Alkan, sosyal medya hesabından sivilceli yüzünü paylaştı. Alkan suratındaki sivilceleri gösterip, "Tedavim başladı, özgüvenim sıfır. Dışarı bile çıkmak istemiyorum" dedi.

Özgüveninin sıfır olduğunu söyleyen Alkan, "Delilerce cildimde çıktı ve çok ağrıyor, çok kaşınıyor. Bir anda oldular. Ben de bunu sizlerle paylaşmak istedim. Şu an bir tedavi süresindeyim. Özgüvenim sıfır, dışarı bile çıkmak istemiyorum. Hepimizin sivilcesi olabilir. Güzellik yüzde değil içtedir. Bu da şu an benim gerçeğim." açıklamasında bulundu.

"INSTAGRAM'DA SİMÜLASYONUN İÇİNDE YAŞIYORUZ"

Sosyal medyadaki güzellik algısına da tepki gösteren Alkan, "Sosyal medyada her zaman en mükemmelini en güzelini en harikasını paylaşarak birbirimizi mutlu etmeye çalışıyoruz. Instagram'da bir simülasyonun içinde yaşıyoruz. Ben de aynı şekildeyim." dedi.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın