Yılmaz Erdoğan'la aşk dedikoduları çıkan Damla Uğurtürk'ten göndermeli açıklama!

Sunucu Damla Uğurtürk hakkında çıkan aşk dedikodularını yalanladı. Geçtiğimiz günlerde Yılmaz Erdoğan'la görüntülenen ve aşk yaşadıkları iddia edilen sunucu Damla Uğurtürk sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla son noktayı koydu.

Yılmaz Erdoğan'la aşk dedikoduları çıkan Damla Uğurtürk'ten göndermeli açıklama!

Kendisinden 19 yaş büyük olan Yılmaz Erdoğan’la adı anılan Damla Uğurtürk sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla iddialara yanıt verdi. Geçtiğimiz günlerde Yılmaz Erdoğan ile birlikte yürürken kameralara takılan Damla Uğurtürk hakkında çıkan haberler ile ilgili açıklama yaptı.

İki sene önce Belçim Bilgin ile evliliğini sonlandıran oyuncu ve yönetmen Yılmaz Erdoğan, önceki gün bir kadınla yürüyüş yaparken görüntülenince sinirlenip soru soran muhabiri terslemişti. Kısa süre sonra oyuncunun görüntülendiği kadının spiker Damla Uğurtürk olduğu ortaya çıkmış ve ikilinin bir süredir aşk yaşadığı öne sürülmüştü.

DAMLA UĞURTÜRK’TEN GÖNDERMELİ PAYLAŞIM!

Damla Uğurtürk, Yılmaz Erdoğan ile aşk haberleri çıkması hakkında Instagram hesabından açıklamada bulundu. Uğurtürk açıklamasında: "Haberler doğru değil. Kamuyu daha fazla ilgilendiren işler yapıyoruz. Onlara da aynı ilgiyi göstermeniz dileğiyle" cümlelerine yer verdi.

BİRLİKTE SUNUCULUK YAPMIŞLARDI

Adı aşk dedikodularına karışan Damla Uğurtürk ve Yılmaz Erdoğan, geçtiğimiz sene ağustos ayında Beşiktaş Kulübü'nün "Bırakmam Seni" kampanyası kapsamında düzenlenen gecede birlikte sunuculuk yapmıştı.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın