Gökberk Demirci'ye sevgilisi Özge Yağız'dan romantik doğum günü sürprizi

Yemin dizisinde tanışıp yeni bir aşka yelken açan ve şimdilerde evlilik hazırlığı yapan Özge Yağız ile Gökberk Demirci aşklarını yaşamaya devam ediyor. Geçtiğimiz gün 32 yaşına basan Demirci'ye sevgilisi Özge Yağız'dan doğum günü sürprizi geldi. Dizi setine pasta ile giden Yağız, o anları sosyal medya hesabından paylaştı.

Sosyal medyada büyük bir hayran kitlesine sahip olan Özge Yağız ile Gökberk Demirci, Yemin dizisinde rol aldıkları dönemde aşk yaşamaya başladı.

Şimdilerde evlilik hazırlığı yapan ve pandemi sürecinin geçmesini temenni eden ünlü çiftten Gökberk Demirci, geçtiğimiz gün 32'inci yaşını kutladı.

Özge Yağız, sevgilisi Demirci'nin rol aldığı dizinin setine pasta ile giderek sürpriz yaptı. Güzel oyuncu o anları sosyal medya hesabından "Kafa bazen 3 bazen 30 ruh hep 19... İyi ki doğdun yüreğimin neşesi, bahçemin can ağacı. Gökberk Demirci parti sen gülünce başlasın aşk!" notunu düştü.

Özge Yağız'ın Instagram hesabının hikaye bölünden yaptığı paylaşımlara kayıtsız kalmayan Gökberk Demirci, kendi sayfasında paylaşmayı ihmal etmedi.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın