Yasak Elma'da izleyenleri ekrana kilitleyen sahne! Yıldız'dan yağları eriten intikam

Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam, Berk Oktay ve Biran Damla Yılmaz gibi isimlerin rol aldığı Yasak Elma dizisi geçtiğimiz akşam yeni bölümü ile ekrana getirildi. Yıldız'ın ödül töreni gecesinde Çağatay ve Kumru'nun yasak aşkını ifşa etmesi izleyenlerin adeta içinin yağlarını eritti. Yıldız'ın hamlesi Twitter'da gündem olurken sosyal medya kullanıcıları 'son metres bükücü' yorumlarında bulundu.

Şevval Sam, Eda Ece, Biran Damla Yılmaz, Murat Aygen ve Berk Oktay gibi başarılı isimlerin başrollerini paylaştığı Yasak Elma geçtiğimiz akşam ekrana getirilen yeni bölümü ile nefes kesti. Çağatay ve Kumru'nun yasak aşkını öğrenen Yıldız, intikam planında sonuca ulaştı.

Kumru ile aşk yaşadığını öğrendiği Çağatay'dan intikam almak isteyen Yıldız, boşanma avukatı ile plan yaptı. Kumru'nun anlaşma sağladığı kozmetik firmasındaki işini baltalayan Yıldız, kendi ürünlerini çıkardı. Ürünlerini kendisi satın alarak ödül törenine katılmak için hak kazanan Yıldız, davette Çağatay ve Kumru'nun yasak aşkını ifşa etti.

Ödül alan Yıldız, törende söylediği "Yıldız, "Bu hayatta bana planlı olmayı öğreten canım kocama ve metresi Kumru Yıldırım'a teşekkürü bir borç biliyorum. Bu ödülü bana ihanet ederek beni kamçılayan canım kocam ve onun arkadaşım kılığındaki metresine adıyorum. İyi ki varsınız" sözleri ile geceye damga vurdu. Çağatay ve Kumru ise kameralar karşısında donup kaldı.

Yıldız'ın planlarından haberi olmayan Ender ise ödül törenini evinde izledi. Çağatay ve Kumru'nun yasak aşk yaşadığını öğrenen Ender de donup kaldı.

Yıldız'ın aldatıldığını öğrendikten sonra yaptığı plan ve yasak aşkı ifşa etmesi Twitter'da gündem oldu. İşte paylaşımlardan bazıları...

Tüm Magazin haberleri için tıklayın