Yalı Çapkını çekimleri apar topar durduruldu! Afra Saraçoğlu'ndan kötü haber geldi

Başrollerinde Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in rol aldığı Yalı Çapkını dizisi setini koronavirüs paniği sardı. Set çalışanlarından birkaç kişi ve Afra Saraçoğlu'nun koronavirüse yakalanması nedeniyle Yalı Çapkını çekimleri apar topar durduruldu. Güzel oyuncunun sağlık durumunun iyi olduğu ve sevgilisi Mert Yazıcıoğlu'nun yakından ilgilendiği öğrenildi.

Yalı Çapkını çekimleri apar topar durduruldu! Afra Saraçoğlu'ndan kötü haber geldi

Yeni sezonun iddialı yapımları arasında gösterilen Yalı Çapkını dizisi setinde de koronavirüs vakaları görüldü.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Yalı Çapkını dizisinin çekimleri geçen hafta Gaziantep'te başladı. Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir'i buluşturan diziyi tüm dünyada büyük ses getiren "Zeytin Ağacı" dizisini yöneten Burcu Alptekin çekiyor. Dizide olaylar İstanbul'da yaşayan zengin bir ailenin çapkın oğulları Ferit'i dedelerinin isteğiyle uslanması için memleketlerinden bir kızla evlendirmeleriyle başlıyor.

SEVGİLİSİ YAKINDAN İLGİLENİYOR

Dizinin Antep çekimlerinde korona şoku yaşandı. Ekipten birkaç kişinin ve başrol oyuncusu Afra Saraçoğlu'nun kovide yakalandığı öğrenildi. Güzel oyuncu test sonucu pozitif çıkınca hemen karantinaya girdi. Setin 3 hafta olarak planlanan Güneydoğu Anadolu çekim takvimi bu nedenle değişti. Antep'te kaldığı evde kendisini izole eden Afra Saraçoğlu'yla sevgilisi Mert Yazıcıoğlu da yakından ilgileniyor. Saraçoğlu'nun kendisini iyi hissettiği, korona semptomlarını göstermediği belirtildi.

  • afra saraçoğlu
  • koronavirüs
  • mert yazıcıoğlu
  • yalı çapkını
  • magazin
Tüm Magazin haberleri için tıklayın