Velayet iddialarına Deniz Akkaya'dan cevap: İznimle bu yazı babasının yanında geçirecek

Devlet korumasında olan kızı Ayşe'nin velayetinin babasına verildiği iddialarının ardından Deniz Akkaya'dan cevap geldi. Deniz Akkaya, 'Çocuğun oraya girişi de çıkışı da benim iznimle oldu. Aksi bir haber yapan herkesin içinden testereyle geçeceğim. Bunların hepsi resmi evraklı izinler.' dedi.

Velayet iddialarına Deniz Akkaya'dan cevap: İznimle bu yazı babasının yanında geçirecek

Deniz Akkaya'nın sorunlar yaşadığı kızı Ayşe devlet korumasına verildi. Ayşe'nin velayetinin babasına verildiği yönünde çıkan haberlerin ardından Deniz Akkaya'dan açıklama geldi.

"KIZINI TATİLE ÇIKARMAK ZORUNDA KALDIN"

Deniz Akkaya, şu ifadeleri kullandı: "İlahi adalet. Tam 15 senedir bir kez yaz tatiline götürmediğin kızını tamamen bana olan takıntından yer bulup açtığın içi bomboş davalar nedeniyle tatile çıkarmak zorunda kaldın. Her yaz olduğu gibi üstünden atmak için 'Programım müsait mi bakacağım' diyerek aylarca telefonuna çıkmadığın kızın başına bela oldu değil mi?

Tek velayet hakkı bende, söz hakkı da ben de olduğu için bu yaz babasıyla geçirecektir diyerek benim iznimle babaya teslim ediliyor. Yani dangalak dangalak yorum yapanlar çocuğun oraya girişi de çıkışı da benim iznimle oldu. Aksi bir haber yapan herkesin içinden testereyle geçeceğim. Bunların hepsi resmi evraklı izinler."

Tüm Magazin haberleri için tıklayın