Uyanış Büyük Selçuklu 16. bölüm fragmanı nefes kesti! Uyanış Büyük Selçuklu 16. bölüm fragmanı izle

Uyanış Büyük Selçuklu 16. bölüm fragmanı yayınlandı. Bu hafta ekrana gelecek bölümde 'Atamın intikamını almaya geldim.' ifadesi geceye damga vuracak. Pazartesi akşamı TRT 1'de yayınlanan dizi Uyanış Büyük Selçuklu 16. bölüm fragmanı izleyici ile buluştu. Ekranların en çok izlenen yarışması Uyanış Büyük Selçuklu 16. bölüm fragmanı sizlerle...

Uyanış Büyük Selçuklu 16. bölüm fragmanı ekrana geldi. Başrollerinde Buğra Gülsoy ve Ekin Koç gibi isimlerin yer aldığı yapım izleyicilerden tam not alıyor. Melikşah, 16. bölümde Terken ve Elçin'in huzuruna alıyor ve Seni başhatunluktan azlettim açıklaması yapıyor. Uyanış Büyük Selçuklu her gün TRT 1 ekranında yayınlanıyor ve ertesi gün reytinglerde zirvenin sahibi oluyor. Uyanış Büyük Selçuklu 16. bölüm fragmanı haberimizde.

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 16. BÖLÜM FRAGMANI

Uyanış Büyük Selçuklu 16. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte gelecek bölümde yaşanacaklar...


UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Faysal’ın kafilesini durdurup Rüstem’i yakalamaya çok yaklaşmış olan Sencer, Tapar tarafından engellenmiş, Rüstem’i yakalamaktan son anda alıkonulmuştu. Tapar ve Sencer saraya geldikleri vakit, Arslantaş, Rüstem’i saraya getirmeyi başarmıştı. Arslantaş, Rüstem’i nasıl yakalamıştır? Rüstem’in Şelemzar’dan çıkarmayı başardığı Sırlar Kitabı’nı ele geçirebilmiş midir? Altın kervanıyla Rüstem’i kaçıran Faysal’ın Batıni olduğu ortaya çıkacak mıdır?

Öte yandan Terken’in Nizamülmülk’ü ve Seferiye’yi zehirlediğinden emin olan Elçin, Firdevs üzerinden Terken’e bir tuzak kurup zehri yapan büyücünün mekânını bulmuştu. Ne var ki; büyücüyü bulmayı umduğu yerde iki ceset vardı; büyücü ve Nizamülmülk’ün ilacına zehri karıştıran Esma’nın cesetleriydi bunlar. Terken tarafından bir tuzağa çekildiğini iş işten geçtikten sonra anlayan Elçin ne yapacaktır?

Elçin’i cinayetle suçlayıp şantaj yaparak onu saraydan kovmayı başarmak üzere olan Terken’i nasıl bir sürpriz beklemektedir?

Andreas’ı savaşta mağlup eden ve onu ölümle cezalandıran Melikşah, ordusuyla birlikte Kuvel Kalesi’ne yürüyecektir. Bizans’la arasında bir denge unsuru olan Kuvel Kalesi’ni topraklarına katacak mıdır? Bizans ile nasıl bir antlaşmaya varacaktır? Kuvel’den dönüş yolunda Melikşah’ı bekleyen sürpriz ne olacaktır?

Tüm bunların yanı sıra Andreas’ın gözden çıkarıldığını anladıktan sonra Markus’la ittifak kuran Sabbah’ın yeni planı ne olacaktır? Kaos çıkarıp Haçlı orduları için uygun ortam hazırlamak için Selçuklu topraklarına gelen Markus’un ilk icraatı ne olacaktır?

Menajerimi Ara 20 bölüm fragmanında gerilim tırmanıyor! Kıraç gerçekleri Maide'ye anlatıyor...

Tüm Magazin haberleri için tıklayın