Ünlü fenomenin başı fena halde dertte! Milyonlarca liralık icra takibi başlatıldı

Ünlü fenomen Reynmen'in bir organizasyon şirketiyle yaşadığı 2019 yılında yaşadığı anlaşmazlığın ardından açılan davayı kaybetmiş ve 200 bin euronun yıllık dövize uygulanan en yüksek faiziyle birlikte firmaya ödemesine karar verildi. Firmanın avukatı yeniden harekete geçti ve Reynmen hakkında 3 milyon 895 bin TL'lik icra takibi başlattı.

Ünlü fenomenin başı fena halde dertte! Milyonlarca liralık icra takibi başlatıldı

YouTube'da çektiği videolarla popüler olan ve kariyerine şarkıcı olarak devam etme kararı alan Reynmen, 2019 yılında anlaşma yaptığı organizasyon firmasıyla başını derde soktu. Açılan davayı kaybeden ünlü sosyal medya fenomeni Reynmen, milyonlarca liralık tazminat ödemeye mahkum edildi.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre, bir organizasyon şirketinin sahibi Rıza Cerit, 23 Eylül 2019'da 500 bin Euro karşılığı 10 konserlik turne anlaşması yaptığı Reynmen'e dava açmıştı. Cerit, Reynmen'e 200 bin Euro ödeme yapıldığını ancak pandemi nedeniyle konserler gerçekleşmeyince parayı geri istedikleri halde alamadıklarını açıkladı.

Davayla ilgili son gelen haberlere göre mahkeme yargılama masraflarının ve 200 bin euronun yıllık dövize uygulanan en yüksek faiziyle Rıza Cerit'e ödenmesine karar verdi. Cerit, avukatı Eda Salman aracılığıyla 3 milyon 894 bin 378 TL'lik icra takibi başlattı. Reynmen tebligat eline ulaştıktan 7 gün içerişinde ödeme yapmak zorunda... Ödeme yapılmadığı sürece tutarının miktarı da artacak.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın