Umutların yeşerdiği bir yıl olsun

2022'ye saatler kala sinemanın usta isimleri Türkan Şoray, Hülya Koçyiğit, Filiz Akın ve Fatma Girik, sevgi ve umut dolu bir yıl diledi.

Umutların yeşerdiği bir yıl olsun

Türk Sineması'nın 'Dört Yapraklı Yonca'sı Türkan Şoray, Hülya Koçyiğit, Filiz Akın ve Fatma Girik, yeni yıldan beklentilerini paylaştılar.

Fatma Girik: Dilerim 2022'de kendi gücümüzle, çabamızla, isteğimizle, hayatımızın nasıl değiştiğine şahit oluruz. Aydınlık ve umut dolu günlere koşalım hep birlikte. Rüyalarımdaki yürümemin ve koşmamın, sokaklarda yürüyeceğim günlere dönüşmesini umut ediyorum. Nice güzel yarınlara...

Filiz Akın: Kadına ve canlılara şiddetin artması içimizi acıtıyor. Her gün katledilen kadınlarımızın haberi yaralıyor. Hayal bu ya keşke bunlara çare bulunacak bir yıl olsa 2022. Pandemi bitse, virüs yerine sevgi, empati, huzur getirse yeni yıl. Enseyi karartmayalım her şeye rağmen umutlu olalım. Umutsuz yaşanmıyor. Yeni kelimesindeki gibi umutlarımızın yeşerdiği bir yıl diliyorum herkese...

Türkan Şoray: Ülkemi çok seviyorum ve güzel ülkem için yeni bir yılda yeni başlangıçlar diliyorum. 2022 bize ülkemize sağlık, mutluluk, umut ve aydınlık günler getirir. Kadınlar, çocuklar ve can dostlarımız şiddet görmez, anneler ağlamaz, gençler umutlarını kaybetmezler. 2022'nin hepimizi sevgiyle sarıp sarmalamasını diliyorum.

Hülya Koçyiğit: Tüm dünyaya, insanlığa ve güzel ülkemize barış, huzur ve sağlık getirsin. Sevginin, iyiliğin, hoşgörünün, birliğin ve beraberliğin güçlendiği bir yıl olsun. 2022 hepimiz için bolluk, bereket ve güzel haberlerle geçsin.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın