Ümit Erdim oyuncuyken pilot oldu... İlk yolculuğunda ünlü isimleri uçurdu

Birçok başarılı projede rol almış olan Ümit Erdim aldığı pilot eğitimlerini tamamladı ve ilk uçuşunu gerçekleştirdi. Ünlü oyuncu, Demet Özdemir, Oğuzhan Koç, Aslı Bekiroğlu ve Çağrı Telkıvıran ile ilk yolculuğunu gerçekleştirdi. O anları sosyal medya hesabından paylaşan Erdim, büyük beğeni topladı. Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çifti de uçuştan kareleri Instagram'dan paylaşmayı ihmal etmedi.

Ümit Erdim oyuncuyken pilot oldu... İlk yolculuğunda ünlü isimleri uçurdu

Verdiği kilolar ile sık sık magazin gündeminde yerini alan ünlü oyuncu Ümit Erdim, yeni bir meslek edinerek pilot olmak için eğitim aldı. Eğitimlerini tamamlayan Ümit Erdim, ilk uçuşunu yaparken ünlü isimleri ağırladı. Erdim'in mutluluğu paylaşımlarını da yansıdı.

Ümit Erdim, Fethiye'de tatil yapan Demet Özdemir, Oğuzhan Koç, Çağrı Telkıvıran ve Aslı Bekiroğlu çifti ile bir araya geldi. Ümit Erdim, ilk uçuşunu ünlü isimlerle gerçekleştirirken o anları sosyal medya hesabından şu sözlerle paylaştı:

'Bugün misafirlerim ağırdı. Göcek-Fethiye Sahilleri'ne yukarıdan mavi tur yaptık. Okulun ve kendi adıma çok teşekkür ederim. İlk yolcularım çok havalıydı'

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç da o anları sosyal medya hesaplarından paylaşarak keyifli hallerini gözler önüne serdi.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın