Tuğba Ekinci'den sert çıkış! Aleyna Tilki ve Demet Akalın polemiğine dahil oldu

Demet Akalın'ın Aleyna Tilki hakkında 'Dünya starı olacağım dedi, yazık bak çocuk dizisinde oynuyor, Kimse bana destek olmuyor demiş, biz destek olsak ne olacak? Bize kimse destek olmadı. Ben ilk çıktığında ona çok destek oldum. Ben dünya starı olacağım deyip 3 sene sonra çocuk dizinde başrol oldu.' demesi üzerine sosyal medya hesabından paylaşım yapan Tuğba Ekinci de kavgaya dahil oldu. Ekinci, Aleyna Tilkiye destek oldu.

Tuğba Ekinci'den sert çıkış! Aleyna Tilki ve Demet Akalın polemiğine dahil oldu

Demet Akalın sunuculuğunu üstlendiği Demet ve Alişan'la Sabah Sabah programında Aleyna Tilki hakkında 'Dünya starı olacağım dedi, yazık bak çocuk dizisinde oynuyor, Kimse bana destek olmuyor demiş, biz destek olsak ne olacak? Bize kimse destek olmadı. Ben ilk çıktığında ona çok destek oldum. Ben dünya starı olacağım deyip 3 sene sonra çocuk dizinde başrol oldu. Hira bile artık izlemiyor' çıkışı ile magazin gündeminde deprem etkisi yarattı.

Aleyna Tilki ve Demet Akalın arasındaki gerilim tırmanırken polemiğe Tuğba Ekinci de dahil oldu. Demet Akalın'ı hedef alarak Aleyna Tilki'ye arka çıkan Tuğba Ekinci paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

'EVDE KALMIŞ KIZLARIN KADIN PROGRAMI SENİN OLSUN'

'Aleyna hepimizin kızı yaşında çok ayıp yaptığın. Aleyna bizim yaşımıza geldiğinde emin ol serveti değil seninkini demet Tarkan'ınkini geçer. Biraz vizyon lazım anlaman için hani. Seneye de yetenek sizin jüri koltuğuna oturacaktır. Evde kalmış kızların kadın programı senin olsun'

Demet Akalın'ın Tuğba Ekinci'ye vereceği cevap ise şimdiden merak konusu oldu.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın