Teşkilat'ın Ceren'i Ezgi Eyüpoğlu ve Kerim Çarmıklı aşkındaki detay herkesi şaşırttı! Yeni aşkı arkadaşının eski eşi çıktı

Teşkilat dizisi ile ekranlara dönen Ezgi Eyüpoğlu, Oğulcan Engin ayrılığı sonrası Kerim Çarmaklı ile aşk yaşamaya başlamıştı. Ezgi Eyüpoğlu-Kerim Çarmaklı aşkında herkesi şaşırtan yeni bir detay ortaya çıktı. Güzel oyuncunun yeni aşkı arkadaşının eski eşi çıktı.

Teşkilat'ın Ceren'i Ezgi Eyüpoğlu ve Kerim Çarmıklı aşkındaki detay herkesi şaşırttı! Yeni aşkı arkadaşının eski eşi çıktı

TRT 1'in fenomen dizisi Teşkilat'ta ajan Ceren'i canlandıran Ezgi Eyüpoğlu iş hayatı kadar aşk hayatı ile de gündemden düşmüyor. Ekranların güzel yıldızı Ezgi Eyüpoğlu geçtiğimiz aylarda uzun bir süredir birlikte olduğu Seda Sayan'ın oğlu Oğulcan Engin ile ayrılık haberleriyle dikkat çekmişti. Magazin kulislerinde evlenecekleri konuşulan ikilinin ayrılığı hayranlarını şoke ede dursun, ünlü ikiliden yeni birliktelik haberleri de gelmeye başlamıştı.

Ezgi Eyüboğlu ayrılığının ardından fenomen Ala Tokel ile aşk yaşamaya başlayan Oğulcan Engin hızlı çıktı. 30 yaşındaki Oğulcan Engin'in adı önce Burcu Esmersoy ile anıldı.

Oğulcan Engin'in daha sonra son dönemde verdiği kilolarla ve estetik yaptırdığı iddialarıyla çok konuşulan genç oyuncu Miray Daner ile birliktelik yaşadığı ortaya çıktı.

Teşkilat dizisinde hayat verdiği Ceren karakteri ile ekranlara hızlı bir dönüş yapan 33 yaşındaki Ezgi Eyüpoğlu da çok geçmeden yeni bir aşka yelken açtı.

Ünlü oyuncu Eyüpoğlu, iç mimar Kerim Çarmıklı ile yeni bir birlikteliğe başladı. Birbirlerini sosyal medyadan da takibe alan sevgililer ile ilgili şaşırtıcı bir detay ortaya çıktı.

YENİ AŞKI ARKADAŞININ ESKİ EŞİ ÇIKTI

Candan-İsmail Çarmıklı çiftinin oğulları olan iç mimar Kerim Çarmıklı ile psikolog Zeynep Selvili geçen sene boşanmıştı. Zeynep Selvili ile Ezgi Eyüpoğlu'nun arkadaş olduğu ortaya çıktı. Yakın arkadaş olduğu iddia edilen Selvili ve Eyüpoğlu'nun sosyal medyadan takipleştiği biliniyordu. Kerim Çarmıklı ile aşk yaşamaya başlayan Ezgi Eyüpoğlu birliktelik sonrası arkadaşı Selvili'yi Instagram hesabından takip etmeyi bırakırken Selvili'nin hala takipte olması dikkatlerden kaçmadı.

Photoshopu abartıp dile düşen Sibel Can bakın kime benzetildi

Tüm Magazin haberleri için tıklayın