Takıntılı hayranı evine kadar gelmişti... Aleyna Tilki yeni evine taşındı

Genç şarkıcı Aleyna Tilki, takıntılı hayranının evine kadar gelip annesi Havva Öztel'i ve kız kardeşi Ayça Tilki'yi korkutmasının ardından harekete geçti. Aleyna Tilki, sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak eşyalarının taşındığı anı paylaştı.

Takıntılı hayranı evine kadar gelmişti... Aleyna Tilki yeni evine taşındı

Aleyna Tilki, konserde olduğu esnada takıntılı bir hayranı evine giderek annesi Havva Öztel'i ve kardeşi Ayça Tilki'ye korku dolu anlar yaşatmıştı. Havva Öztel, o gece yaşadıklarını şu sözlerle anlatmıştı:

"Gerçekten ailecek bir travma yaşadık. Kızımın konser sonrası dönüşünde evime doğru yaklaştığımda güvenlikler tarafından durduruldum. Güvenlikler bana beyefendinin, 2 metrelik telli duvarı aşıp bloğumu ve dairemi tespit edip kapımın önünde yakalandığını söylediler.

Daha önce de sağlık ekibiyim, yakın arkadaşıyım diyerek girmeye çalıştı. Güvenlik tarafından geçiş sağlayamayınca böyle bir yol denedi. Dairemin önünde yatarken buldular. Gerçekten bizim için çok korkunç bir durumda."

Aleyna Tilki, takıntılı hayranı nedeniyle evini değiştirme kararı almıştı. Tilki, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla taşındığını duyurdu.

İşte o paylaşım;

Tüm Magazin haberleri için tıklayın