24 Mart Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? İşte eleme adayları

24 Mart Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? İşte eleme adayları

Magazin Haberleri

25 Mart 2019 Pazartesi 10:34 | Son Güncelleme:

Survivor'da dokunulmazlık oyununu kimin kazandığı ve eleme adaylarının kimler olduğu merak ediliyor. 24 Mart'ta Survivor'da kim kazandı? Survivor’da heyecan son hızıyla devam ediyor ve Survivor son bölüm izleyenleri ekran başına kilitliyor. Bir önceki gün yapılan yarışmada Yunan takımı dokunulmazlık oyununu kazanarak rahat bir nefes almıştı. Survivor’da birinci oyunu Türkiye, ikinci oyunu Yunanistan kaybettti. Üçüncü kez oynanan dokunulmazlık oyununun finalinde Dalaka ile Sude karşılaştı. İşte son bölümde yaşananlar...

"Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı?" sorusu araştırılıyor. Suyrvivor eleme adayları kimler oldu? 24 Mart Survivor son bölüm izleyenler Survivor'da dokunulmazlığı kimin kazandığına dair araştırma yapıyor. Survivor 2019’da Türkiye ve Yunanistan takımları arasında mücadele sürüyor. Dokunulmazlık ve eleme oyunları neticesinde adaya her hafta bir kişi veda ediyor.  Survivor’da birinci oyunu Türkiye, ikinci oyunu Yunanistan kaybettti. Üçüncü kez oynanan dokunulmazlık oyununun finalinde Dalaka ile Sude karşılaştı. İşte son bölümde yaşananlar...

SURVİVOR 24 MART DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI? 

Survivor’da birinci oyunu Türkiye, ikinci oyunu Yunanistan kaybettti. Üçüncü kez oynanan dokunulmazlık oyununun finalinde Dalaka ile Sude karşılaştı. Sude bir sayı ile takımına dokunulmazlığı getirdi. Yunan takım elenmek üzere 3 isim belirledi.

SURVİVOR ELEME ADAYLARI: TONY, SPYROS VE PATRİCK

SURVİVOR SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Survivor Türkiye Yunanistan Yunan takımında Spyros'un sakatlığı ile ilgili Tony'nin sözleri Dimitra'nın dikkatini çekti ve Tony ile arasında kısa süreli tartışma yaşadı.

Erzak oyununda kaybeden Türk takımında oyuncu seçimleri ile ilgili yaşanan tartışmaların ardından Hikmet ve Bora adada yüzleştiler...

SURVİVOR SON BÖLÜM İZLE 

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIK KİM KAZANDI?

Daha sonra oynanan dokunulmazlık mücadelesi de büyük bir heyecana sahne oldu. Her iki takım da elinden geleni sonuna kadar parkura yansıttı ancak oyunu kazanan Yunanistan takımı oldu. Böylece eleme potasında avantaj Yunan takımına geçti. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu ise eleme adaylarının belirlenmesini sağlayacak ve bir isim adaya veda etmek zorunda kalacak.

SURVİVOR'DA GEÇEN HAFTA YAŞANANLAR

SURVIVOR'DA ELENEN İSİM BELLİ OLDU

Ada konseyinde Atakan, Hakan, Bora, eleme potasındaki isimler oldu. Eleme potasında gelen oylara göre Survivor hayallerine veda eden isim Hakan oldu.

SURVİVOR'DAN ELENEN HAKAN'DAN VEDA SÖZLERİ

Survivor Hakan elendikten sonra Büşra hakkında flaş açıklamalarda bulundu. Hakan "Kanıtlamam gereken çok şey var demiştim. Erken bir veda oldu. Öğrenmenin yaşı yok, birçok şey öğrendim. Büşra’ya iki çift lafım var. Beni gitmeyeceğimi beyan ederek söylemişti. Onu vicdanıyla başbaşa bırakıyorum" dedi.SURVİVOR'DA ELEMEYE KİM KALMIŞTI?

Survivor'da dokunulmazlığı kaybeden Türkiye takımı bireysel dokunulmazlık oyunu için mücadele etti. Bireysel dokunulmazlığı kazanan kadınlarda Büşra olurken erkeklerde ise bireysel dokunulmazlık sembolünün sahibi Yusuf oldu.

Takımın oylaması sonucunda belirlenen isim: ATAKAN
Bireyseli kazanan Büşra’nın belirlediği isim: HAKAN
Bireyseli kazanan Yusuf’un belirlediği isim: BORA

SURVİVOR ELEME ADAYLARI KİMLER?

Dokunulmazlığı kaybeden Türk takımı önceki gün ada konseyine giderek eleme adayını seçti. Yarışmacılar ilk olarak Atakan'ın ismini verdi. Bireysel dokunulmazlığı kazan Büşra, Hakan ismini verirken, adada yaşadıkları gerilimle sık sık gündeme gelen Yusuf ise Bora ismini verdi.

ADADA NELER KONUŞULDU?

Bora: Doğru eksilmemiz gerek diyorsun. Senin arkadaşın diye Okay’ı söyleyemiyorsun. Söylediklerinle yaptıkların farklıysa sen korkak bir adamsın. Survivor’da korkanların yeri yok. Ben duygusal davranmayacağım diyorsan bunu yapman lazım. Yoksa ben adamlık sorgularım. Korktuğumu sanıyorlar. Gitmezsem bana meydan okuyanlarla potada olmak istiyorum.

Atakan: Sakat bir insan neden yazılır? Buna anlam veremiyorum. Takıma katkı sağlamaya başlamıştım. Ecem’i 4 hafta idare ettiniz. Sakatlığı geçmeyecek diye yazdık. Her konseyde Atakan. Atakan ne yaptı size? Çıkın söyleyin.

Hakan: Aday olmayı hiç beklemiyordum. Performansta iyiyim, adada kimseyi aç bırakmıyorum. Neden beni yazdı? Kusura bakma Büşra o film bir kere olur. Çok yanlış yaptı ama ben değil Survivor ödetecek.

SURVİVOR ARABA ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?

Acun Ilıcalı'nın yarışmacılara sürprizi ise araba ödüllü yarışma oldu. Türk ve Yunan yarışmacıları Sabriye'nin Takımı ve Dimitra'nın Takımı olarak iki gruba ayrıldılar. Kıyasıya bir mücadelenin sonunda yarışmayı kazanan 8'e 10 Dimitra'nın Takımı oldu.

Dimitra'nın Takımı'nda bulunan yarışmacılar "Siyah mı, Beyaz mı" isimli yarışmaya katıldı. En fazla tahmini bulan yarışmacı araba ödülünü kazanacak. Türk yarışmacılardan siyah beyaz tahminini tutturan olmayınca araba ödülü için Yunanlı yarışmacılar Tony ve Panagiotis arasında gerçekleşti. Arabayı kazanan Tony oldu.

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan 18 Mart tarihli ödül oyunu yarışmasında zorlu parkurda Yunan takımı 10'a 9 skor elde ederek yemek ödülünü kazandılar.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın