Survivor All Star'da gerginlik tırmandı! Nagihan Hikmet'e ağzına geleni saydı

Finale az bir zaman kala Survivor All Star'da tansiyon giderek artıyor. Hikmet ve Nagihan'ın karşı karşıya geldiği oyunda tartışma yaşandı. Nagihan'ın kendisine 4-0 yenilmesinin ardından konuşan Hikmet, 'Hak edene hak ettiğini vereceksin' sözleri ile gerginliği artırdı. Nagihan da 'Zavallısın sen. Anca yalakalık yaparsın aldığın sayıyla. Sana hakkımı helal etmiyorum' dedi.

Survivor All Star'da gerginlik tırmandı! Nagihan Hikmet'e ağzına geleni saydı

TV8'de ekrana getirilen Survivor All Star 2022 Haziran ayında final yapmaya hazırlanıyor. Yarışmacılar arasındaki kıyasıya rekabet artarken bireysel oyunlarda Nagihan ve Hikmet karşı karşıya geldi. Nagihan, Hikmet'e 4-0 yenildi. Hikmet'in "Hak edene hak ettiğini vereceksin. Yeter mi yetmez. Al işte 4-0" demesinin ardından ortam bir anda gerildi.

Nagihan, "Anca kadına yenilince sevinirsin zaten. Kadına gücün yeter senin, zavallı. Ben yapamadım, sen almadın. Benim yeteneksizliğim. Bir de aldığı sayıyla övünüyor. Zavallısın sen. Anca yalakalık yaparsın aldığın sayıyla" dedi.

Hikmet de Nagihan'ın sözlerine "Hiç olmazsa kötü hareket yapmıyorum. Ben peşrevimi çekiyorum, selamımı yolluyorum. Kadına yakışır şekilde yarışmadın, hareket çektin bana" sözleriyle karşılık verdi. Nagihan, o anlarda Hikmet'in üzerine yürüdü.

Hikmet'e ateş püsküren Nagihan, sözlerini şu şekilde sürdürdü: "Kadını geç artık ne kadını? Nasıl kadına yakışır gibi yarış diyorsun? Ben ne yapıyorum burada, nasıl yarışacağım? Sana ne oğlum sana ne. Sen de adam gibi sevineceksin. Hadi, yallah. Potalarda görüşeceğiz. Yanımda tir tir titreyeceksin. Uğraşmadın adam kalmadı, sıra bana geldi. Atletizm camiasında beraber ekmek yedik, sana yazıklar olsun. Beni şampiyonluktan edebilmek için bel atı vuruyorsun. Ben sana hiçbir şey yapmadan sen beni gelip doping üzerinden vurdu. Ağalarına, paşalarına selam yolluyorsun bana yenilince. Sana hakkımı helal etmiyorum. Seninle ismimin aynı yerde anılmasından da tiksiniyorum."

Tüm Magazin haberleri için tıklayın