Sosyal medyayı sallayan iddialar sonrası Mehmet Ali Erbil'den Seda Sayan'a özür: Canımdır, kardeşimdir

Mehmet Ali Erbil-Seda Sayan cephesinde yeni haber... Magazin gündemine damga vuran Mehmet Ali Erbil-Seda Sayan atışmasında beklenmedik bir gelişme yaşandı. Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, Seda Sayan'dan özür diledi. Ünlü isim 'Seda benim canımdır, kardeşimdir... Aramıza kimse giremez, girmesin de...' yazdığı paylaşımıyla geri adım attı.

Sosyal medyayı sallayan iddialar sonrası Mehmet Ali Erbil'den Seda Sayan'a özür: Canımdır, kardeşimdir

Mehmet Ali Erbil, sosyal medya hesabından Seda Sayan'a özür dilediği bir paylaşımda bulundu. Kaçış sendromu hastalığı nedeniyle uzun süredir sıkıntılar yaşayan ünlü şovmenin geri adım atarak Seda Sayan'dan özür dilemesi sonrası gerilimin durulması bekleniyor.

Mehmet Ali Erbil'in eski dostu Seda Sayan için "Geçmişi temiz değil" sözlerine ünlü şarkıcı ve sunucu Sayan, "Evindeki hizmetçi kıza tecavüz ettiğinde sesimi çıkarmadığım için geçmişimin kirli olduğu doğrudur" iddiası ile karşılık vermişti. Ünlü isimlerin sosyal medyadan karşılıklı atışmaları magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

Yaşanan gelişmeler sonrası Mehmet Ali Erbil geri adım atarak Seda Sayan'dan özür diledi. Erbil, Instagram hesabından yaptığı özür paylaşımında "Seda benim canımdır, kardeşimdir. Oğlu oğlumdur. O da benim çocuklarımı kendininkinden ayırmaz. Ben ilaçların tesiriyle yanlış yaptım, özür diliyorum Seda'dan da Oğulcan'dan da. Aramıza da kimse giremez, girmesin" ifadelerine yer verdi.

Aralarındaki buzları eriten ünlü sanatçılardan Seda Sayan da kendi sosyal medya hesabından Mali'nin paylaşımını yayınladı.

NE OLMUŞTU?

Mehmet Ali Erbil, Seda Sayan'a "Geçmişi biraz daha temiz olsaydı iftar programı da sunardı. Helal olsun televizyonlar reyting alamayan bu kadını hala çalıştırıyor." demişti. Bu açıklama üzerine Seda Sayan da "Tuğba ile evli iken hizmetli masum kıza tecavüz ettiğinde sessiz kaldığım için geçmişimin kirli olduğu doğrudur. Dahası var. Bence işine bak, ruhunu arındır" paylaşımıyla Mali'ye cevap vermişti.

Serdar Ortaç ile Seçil Gür ayrıldı! 'Yürümedi, olmadı'

Tüm Magazin haberleri için tıklayın