Aslı Şen, Linet'in üzerine çarpı atıp paylaştı, ortalık karıştı

Aslı Şen ve arkadaşları geçtiğimiz akşam ünlü şarkıcı Linet'i dinlemek için sahne aldığı mekanda en ön masada yerini ayarladı. Linet'in kendilerine selam vermediğini söyleyen Şen, ünlü şarkıcının üzerine kırmızı çarpı attığı anları paylaşıp ardından açıklama yayınladı.

İş insanı Aslı Şen, geçtiğimiz akşam kız arkadaşları eğlenmek için gece dışarı çıktı. "Asker kaçağıyım" sözleri ile gündem olan Linet'i dinlemeye giden Şen, sosyal medya hesabından şaşırtan bir paylaşımda bulundu.

Haftaya damga vuran magazin olayları

Arkadaş grubu ile en ön masada oturan Aslı Şen, Instagram'da Linet'in üzerine çarpı işareti koyduğu bir paylaşım yaparak "Seyretmiş olduğunuz şarkıcı adabımuaşeret'ten bir haber bir sanatçı. Neden star olamadığını bu akşam anladık. Özellikle kadın kadına gidecekseniz zaten gitmeyin!" notunu düştü.

Daha sonra yeni bir açıklamada bulunan Aslı Şen, "Dün gece sanatçımız 6 kadından oluşan masamıza bir an olsun gözünün ucuyla bile bakmazken, her nedense tüm erkekli masalara gülücükler gönderiyordu" ifadelerini kullanarak sert açıklamalarda bulundu.

İşte Aslı Şen'in o paylaşımı;

Tüm Magazin haberleri için tıklayın