Songül Karlı kaç yaşında ve nereli? Songül Karlı kimdir?

Kadına şiddet olaylarıyla gündemden düşmeyen Songül Karlı bugün Beyaz Tv'nin haftaiçi her gün yayınlanan programı Söylemezsem Olmaz'a konuk oldu. Songül Karlı kaç yaşında? Songül Karlı kimdir, nerelidir? gibi soruların yanıtları da yoğun bir şekilde araştırılmaya başlandı. İşte tüm detaylar...

Songül Karlı kaç yaşında ve nereli" Songül Karlı kimdir"

Beyaz Tv'nin haftaiçi her gün yayınlanan programı Söylemezsem Olmaz'a Songül Karlı konuk oldu. Songül Karlı kaç yaşında? Songül Karlı kimdir, nerelidir? gibi soruların yanıtları merak konusu oldu. Hem sunuculuk hem ses sanatçılığı hem de oyuynculuk yapan Songül Karlı ilk olarak 1991 yılında Derman Sendedir albümü ile piyasaya çıkmıştı. Songül Karlı'ya dair merak edilenlerin tümünü sizler için derledik...  

SONGÜL KARLI KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

15 Eylül 1973 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir.

1991 yılında ilk albümü Derman Sendedir ile müzik piyasasına girdi. Bugüne kadar 10 müzik albümü bulunan ve 2 toplama albümde yer alan sanatçı; 1997 ve 1998 yıllarında iki defa Kral TV Video Müzik Ödülleri THM En İyi Kadın Sanatçı Ödülünün sahibi oldu.

Songül Karlı sekiz yıldır birlikte olduğu imam nikahlı eşi Ergün Topaloğlu'ndan 2002 yılında ayrıldı. Daha sonra evlendiği Baykal Gümüş'ten bir çocuğu olan sanatçı, 2008 yılında ondan da boşandı. 2012 yılında sunuculuğunu yaptığı evlendirme programı 'Su Gibi' ekranlarında Metin Yüncü ile canlı yayında evlendi.

2004'te son albumü Kaç Bahar'ı çıkardıktan sonra müzik yaşamına ara veren Songül Karlı, 1990'lı yıllarda başladığı tv kariyerinde, Paşa Baba Konağı, Reyting Hamdi gibi dizilerde oyunculuk deneyimi de kazandı.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın