Sırt ağrısı şikayetiyle doktora giden Ayberk Pekcan kanser olduğunu öğrendi

Bir döneme damgasını vuran Diriliş Ertuğrul dizisinde hayat verdiği Artuk karakteri ile beğeni toplayan Ayberk Pekcan, kötü haberi sosyal medya hesabından duyurdu. Ünlü oyuncu sırt ağrısı şikayetiyle gittiği hastanede kanser olduğunu öğrendi.

Sırt ağrısı şikayetiyle doktora giden Ayberk Pekcan kanser olduğunu öğrendi

Birçok başarılı projede rol almış olan son olarak Diriliş Ertuğrul'da Artuk karakterini canlandıran Ayberk Pekcan, geçtiğimiz gün sırt ağrısı şikayetiyle hastaneye gitti.

Yapılan tetkiklerin ardından Ayberk Pekcan, kanser olduğunu öğrenirken dünyası başına yıkıldı. Sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Pekcan, tümörün karaciğer ve böbrek üstü bezlerine sıçradığını kemoterapiye başladığını da sözlerine ekledi.

Haftaya damga vuran magazin olayları

Ünlü oyuncu, paylaşımında "Sevgili dostlar, on gün kadar önce sırt ağrısı şikayetiyle gittiğim doktorla başlayan süreç bugün bu noktaya geldi. Ben Akciğer Kanseri olmuşum. Tümör, karaciğer ve böbrek üstü bezlerine de sıçramış.

Maalesef bu hastalık başlangıç evrelerinde hiç belirti vermedi. Kemoterapinin ilk günü. En büyük desteğim ailem yanımda. Yakındaki arkadaşlarım da öyle. Ben sağlığıma kavuşmak için elimden gelen çabayı göstereceğim. Sağlık dilekleriniz ve dualarınızı esirgemeyin. Kalın sağlıcakla." ifadelerini kullandı.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın