Sinan Akçıl: 'Gülşen'i eleştirmek bize düşmez. Ozan Çolakoğlu çok iyi bir aile babasıdır'

Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl Gülşen ve Ozan Çolakoğlu hakkında konuştu. Sinan Akçıl, 'Gülşen'i eleştirmek bize düşmez. Ozan Çolakoğlu çok iyi bir aile babasıdır' yorumunda bulundu.

Sinan Akçıl: 'Gülşen'i eleştirmek bize düşmez. Ozan Çolakoğlu çok iyi bir aile babasıdır'

Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl, geçtiğimiz gün bir etkinlikte konser verdi. Basın mensuplarıyla sohbet eden Akçıl, birbirinden samimi açıklamalarda bulundu. "Birçok isim ile çalıştınız, sizi en çok zorlayan ve en rahat çalıştığınız isimler kimler?" sorusuna yanıt veren Sinan Akçıl "En zor isim Ajda Pekkan, en kolay isim ise Demet Akalın. Demet bir kere dinlesin yeter ama Ajda öyle değil, çok titizdir ve şarkının üstünde baya çalışırız" yanıtını verdi.

"GÜLŞEN'İ ELEŞTİRMEK BİZE DÜŞMEZ"

Son dönemin sahne kıyafetleri dolayısıyla en çok konuşulan ismi Gülşen'e de değinen Sinan Akçıl, "Gülşen'i eleştirmek bize düşmez, onun yaptığı da sahne şovu. Boşanma iddiaları da çıkmış ama inanmıyorum buna, Ozan çok iyi bir aile babasıdır" yorumunda bulundu.

"DİLBERAY BİR NUMARA"

Muhabirlerin, 'Dilberay' ve 'Bergen' filmleri de gösterimde. Sizin favoriniz hangisi?" sorusuyla da karşılaşan Akçıl, tercihini Büşra Pekin'in başrolü olduğu Dilberay'dan yana kullandı.

Akçıl, "Bence bir numara 'Dilberay', iki numara da 'Bergen'dir. Büşra Pekin çok güzel oynamış ve şarkılar söylemiş" dedi.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın