Sıla'dan İlker Kaleli'li romantik doğum günü kutlaması: O tuttuğun elim değil kalbim

Bir süredir yakışıklı oyuncu İlker Kaleli ile aşk yaşayan ünlü şarkıcı Sıla, yeni bir paylaşımda bulundu. Kendi doğum gününü sevgilisi İlker Kaleli'nin elini tuttuğu bir kare ile paylaşan Sıla, 'O baktığın gözüm değil, kalbim ve sen bana bu hayatın armağanısın. 40 sene bekledim. Şükranla... Doğum günüm kutlu olsun.' notunu düştü. Sıla'nın paylaşımı beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

Hazer Amani ile olan evliliğinin bitmesinden kısa bir süre sonra yakışıklı oyuncu İlker Kaleli ile yeni bir aşka yelken açan Sıla, geçtiğimiz günlerde sevgilisi ile verdiği pozu paylaşarak ilişkisini ilan etti.

Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan Sıla, son paylaşımı ile büyük ilgi gördü. Kendi doğum gününü sevgilisi İlker Kaleli'nin elini tuttuğu anları paylaştı. Romantik bir not düşen Sıla, şu ifadeleri kullandı:

'O tuttuğun elim değil, kalbim. Eğildikçe değdim içime. Geçen zamanın ardından baktım. Hanın kapılarını kapattım. Buralara varana dek yel de esti, kasırga da vurdu Sen olursan bir kırk yıl daha deviririm gibi bir cesaret var şimdi içimde. O baktığın gözüm değil, kalbim ve sen bana bu hayatın armağanısın. 40 sene bekledim. Şükranla... Doğum günüm kutlu olsun.'

Ünlü şarkıcı Sıla'nın romantik paylaşımı sosyal medya kullanıcıları tarafından beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu. İşte o paylaşım...

Tüm Magazin haberleri için tıklayın