Sıla ve sevgilisi İlker Kaleli'den ilk kare geldi! Aşk dolu bakışları çok konuşuldu

Ünlü şarkıcı Sıla ve oyuncu İlker Kaleli'nin uzun bir süredir aşk yaşadığı konuşulurken ikili çıkan haberler karşısında sessiz kalmayı tercih etti. İlker Kaleli'nin Sıla'nın Bodrum'da sezonluk olarak kiraladığı evin bahçesinde görülmesinin ardından aşktan ilk kare geldi. Sıla, İlker Kaleli ile verdiği aşk pozunu 'Diyecek afili söz çok fakat söze ne hacet. Konu sen olunca afili olan kalbim. Şu canımın canısın.' notuyla paylaştı.

Hazer Amani ile evliliğini tek celsede noktalayan Sıla, kısa bir süre sonra ünlü oyuncu İlker Kaleli ile aşk yaşamaya başladı. Sıla ve İlker Kaleli, aşklarını magazin basınından uzak yaşamayı tercih ederken konuya ilişkin sessizliğini korudu.

Yakışıklı oyuncu İlker Kaleli, geçtiğimiz gün Sıla'nın sezonluk olarak Bodrum'da kiraladığı evin bahçesinde telefonla konuşurken görüntülendi. Gazetecilerin görüntü aldığını fark eden Kaleli, panik halinde eve yöneldi.

İkili yan yana görüntü vermemek için tüm vaktini evde geçirirken Sıla'dan İlker Kaleli ile aşk pozu geldi. Birbirine aşkla baktıkları pozu paylaşan Sıla, şu ifadeleri kullandı: 'Diyecek afili söz çok fakat söze ne hacet. Konu sen olunca afili olan kalbim. Şu canımın canısın.'

İşte Sıla ve İlker Kaleli'den aşk pozu...

Tüm Magazin haberleri için tıklayın