Sıla Türkoğlu 'Emanet'e hıyanet etti, sezon finali dublörle çekildi

Emanet dizisinde Sıla Türkoğlu krizi yaşanıyor. Dizinin başrol oyuncusu Sıla Türkoğlu, diziyi sözleşmesi devam ederken terk etti. Sete gelmeyen ünlü oyuncunun Emanet'in sezon finalindeki sahneleri dublörle çekilmek zorunda kaldı.

Sıla Türkoğlu 'Emanet'e hıyanet etti, sezon finali dublörle çekildi

Emanet, Kanal 7'nin ilgiyle takip edilen dizilerinden. Sıla Türkoğlu'nun başrolü olduğu dizide şoke eden bir olay yaşandı. Üçüncü sezonda yer almak istemeyen Sıla Türkoğlu, devam eden sözleşmesinin ve hikayesinin bitirilmesi talebini yapıma iletti. Ancak hikayesi devam ettiği için bu talebi reddedildi. Bunun üzerine Sıla Türkoğlu şoke eden bir olaya imza attı.

SILA TÜRKOĞLU'NDAN EMANET'E HIYANET

İsteğini kabul ettiremeyen Sıla Türkoğlu çareyi, diziyi terk etmekte buldu. Sezon finali çekimlerine katılmayan oyuncunun sahneleri, dublörle çekilmek zorunda kaldı.

Oyuncunun ayrıca 3. sezon tanıtım çekimlerine de katılmadığı ortaya çıktı.

Bu hareketi; tükenmişlik sendromuna girdim diyerek kimseye haber vermeden Almanya'ya giden Meryem Uzerli'yi hatırlattı. Bu hareketi sonrası Muhteşem Yüzyıl'ın yapımcısı Timur Savcı, Meryem Uzerli'nin diziyle olan iş akdinin bitirilmesini istemişti.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın