Chloe Loughnan 'Şeytan görsün yüzünü' diyen Serdar Ortaç'a cevap verdi

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, eski eşi Chloe Loughnan'dan çocuk yapmadığı için memnun olduğunu söyleyerek 'Şeytan görsün yüzünü' açıklaması ile magazin gündemine bomba gibi düştü. Chloe Loughnan, eski eşinin yaptığı açıklamanın ardından sosyal medyadan paylaşımda bulunarak kafa karıştıran ifadeler kullandı. Loughnan, 'Sabırlı olmaya gayret ettim. İnsanlar benim hakkımda yalan söylerken sessiz ve saygılı kaldım. Her hikayenin iki yüzü vardır. Benim tarafımı bilseydiniz yazdığınız nefret dolu yorumlardan utanırdınız.' dedi.

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, Şile'de sahne almadan önce basın mensupları ile bir araya gelerek 2019 yılında boşandığı eski eşi Chloe Loughnan, hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Ortaç, 700 bin TL nafaka ödemesine rağmen Loughnan'ın evine haciz gönderdiğini söyleyerek ağızları açık bırakırken 'Belki 50 belki de daha fazla bilmiyorum ama Medeni Kanun ve evlilik ortadan kalkacak' dedi.

Serdar Ortaç, muhabirlerin 'Çocuk sahibi olamadığın için burukluk var mı?' sorusuna 'Hiç yok. Şeytan görsün yüzünü. Ondan çocuk sahibi olmadığım için kısmetliymişim' yanıtını verdi.

Ortaç'ın açıklamaları gündemde deprem etkisi yaratırken Chloe Loughnan da sessizliğini bozarak sosyal medya hesabından açıklamada bulundu. Loughnan, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

'Sabırlı olmaya gayret ettim. İnsanlar benim hakkımda yalan söylerken sessiz ve saygılı kaldım. Her hikayenin iki yüzü vardır. Benim tarafımı bilseydiniz yazdığınız nefret dolu yorumlardan utanırdınız. Allah her şeyi görür'

Tüm Magazin haberleri için tıklayın